2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimkide pek sormadıensonda gittiğimizde kızzz sall gitsin

Amannbosverrr yaaa vallaha çekilmiyoo
Saldim valla, internetten bakiyom bakiyom deniyorum
Dis doneminde oyle az az yiyip baya uzun sure duruyolar uzulme, bende de oldu oyle azcik yiyip uyudugu, versemde yemedi ztn
Sweet çok fazla duygusalım ya. Bu huyumu hiç sevmiyorum, valla eşime bazen acıyorum. Düşünsene evde her halta ağlayan biri var
Yengec burcumusun
Helal olsun kız tutabiliyorsan kendini. Bende yanında ağlamak istemiyorum ama noldu demesi yeterli oluyor saniyesinde hönkürerek ağlıyorum
Aha ben kesin yengec

Kizlar ya bu travocort kremin icinde kortizon var prospektüsünü okudum sürmedim neden bu cocuklarin en ufacik yarasinda kortizonlu ilac veriyorlar ya cok sinirim bozuluyor daha öncede pisik oldugumuzda travazol yazmisti baska bi uzman . Kullanma taraftari degilim kullanmasamda ilerler diye korkuyorum dogal ne yapabilirim ya kantoron iyi gelirmiki yavrumun cani aciyor belli uykusunda bile inliyor yüz üstü döndü simdi hic yatmaz oysaki böyle

Sudo dene baktın geçmeyecek gibi öyle başla diğerine. Bide 5 günden fazla kullanılmıyor sanırım kortizonlular haberin olsun

Ben yengeç evet Murphy boğa oluyor sanırım dündü ya doğum günü
Ay evt dundu dimi, akil kalmadi istem gucten
Kullan bence gecene kadar, mantarsa eger baska surdugu yerler degisik reaksiyon gosterebilir

1mrw Boncuk000

Anne kuşlar buyurunuz :)

1mrw
Canım tam okuyamadim ama pişik olduğunda travozol yazmadi bizim doktor
Hametan krem sür aklında olsun pişik olunca direk geçirdi benim kızı

Travazolda kulak arkası mantar
Olmuştu o zaman kullandık hatta geçmedi 3 ayrı krem verdi biri 3 gün sürecek kortizonlu kremdi

Oğlusun nesi var ki kuzum

Kızlar yarın iftarım var çorba ile tatlıyı bugünden yaptım pert oldum bide keşkek yapcam ilk defa bu kadar kalabaliga hadi bakalim
Hakkımızda hayırlısı
Şekerpare ve mantar çorbası hazır
Güveç yapcam
Fırına gondercem
Bulgur pilavı
Keskek
Havuc tarator
Salata
Amerikan salatası
Yeter dimi ya

20 kişiydi dimi 21.5 olabilir mi belisi yarım sayıyoruz zaten bence yeter yani daha ne olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…