2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Geçmiş olsun kuzum
Travazol biz de kullandık baya ilk tek onu verdi gecmedi sonra 3 krem verdi birisi kortizonlu 3 gün sürdük geçti ins geçer hemencik

Kızlar eşim artistlik yaptı bana :) 2 ayda 4 kilo veremezmişim iddiaya girdik haziran 16 ya kadar sürem var verin bana gazı verin coşkuyu
Hahahahaahah
Ula ben 1bucuk haftada 3kilo verdim
Oncellikle sabah ackarna türk kahve
Yeşillik söğüş
Acıkırsan filtre kahve
Iştah kapatma icin kuru hurma
6da köfte veya fırına tavuk
bol kıvırcık salata
Akşam 18.00 dan sonra bi lokma yemiyosun bak nasil veriyosun
Bide spor yaparsan evde daha cabuk verirsin yada yürüyüş
Ben ondan çabuk verdim bide bol su

Kız biliyorum aslında kitabını bile yazarımda yemeyi seviyorum işte, ama vercem inat ettim akşama cevizli havuçlu kek yapim de güzel kapanış olsun yarın başlayayım :)
ULa hen bırakmamm masada ne var ne yok yerimm
Üff keşke yakın olsaydık senle çok güzel anlaşırdık bol bol yerdik :)

Reactions: Jou
Gelin bacim gelin
Yeter dimi ya
Hayırlısı bakalım 20 kişiydi ama eleme oldu
Ayyy benm de Salı akşam geliyorlar. sayı arttı 17 olduk aklıma geldikçe başka şey düşünmeye çalışıyorum ben de ortaya yaprak sarma, pacanga böreği, barbun pilaki ve Amerikan salatası. Domates çorbası, ana yemek elbasan tava bir de pilav. Yardım alacağım tabiki
Kızlar eşim artistlik yaptı bana :) 2 ayda 4 kilo veremezmişim iddiaya girdik haziran 16 ya kadar sürem var verin bana gazı verin coşkuyu
Kizzzz 5 bile verirsin. Ama şöyle çok kilon yoksa belki zor olabilir. Benm gibi vermen gereken 10-15 kilo ise çoktan çok gider, hemen verirsin

7 kilo fazla var

Kız biliyorum aslında kitabını bile yazarımda yemeyi seviyorum işte, ama vercem inat ettim akşama cevizli havuçlu kek yapim de güzel kapanış olsun yarın başlayayım :)
Hahahahah bende yemekk yemegi cok severimm amaa dogum gunu geleyy kapatcaz agzunii
Üff keşke yakın olsaydık senle çok güzel anlaşırdık bol bol yerdik :)
Heee vollaaheee heee hergun sendeydim hehehehe sende bende kocalarimız kıskanırdi

Hahahahah bende yemekk yemegi cok severimm amaa dogum gunu geleyy kapatcaz agzunii

Heee vollaaheee heee hergun sendeydim hehehehe sende bende kocalarimız kıskanırdi

Ahahaha kesin valla senin yine daha var doğumgünü ya ben napam şişko çıkıcam fotolarda:) tutamadım ağzımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…