2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Akşam yemağımızzzz

Etli pilavve kefiirrr hüpplleeddiii 😋😋

Hafta 2 gun et 2gun tavuk tünetiyoruzz ooyyy

20230415_175108.jpg

• Muhteşem
Reactions: Jou
Fotografi cok yaklastirdim kizlar görüntü o yuzden kotu kadir tugranin poposunda minik minik bu sekilde kabarciklar olustu neden kaynakli olabilir elimde sudocrem bepanthol ve mustela var hangisi iyi gelir bilemedim

Eklentiler

• Screenshot_20230415_205422_Gallery.jpg
    Screenshot_20230415_205422_Gallery.jpg
    14 KB · Görüntüleme: 38
Fotografi cok yaklastirdim kizlar görüntü o yuzden kotu kadir tugranin poposunda minik minik bu sekilde kabarciklar olustu neden kaynakli olabilir elimde sudocrem bepanthol ve mustela var hangisi iyi gelir bilemedim

Alerji olabilir mi

Kızlar canım çok sıkkın. Belise 6 gibi et ve pilav yedirdim ama az yedi yanındada bir kaşık Yoğurrt yedi. Sonra ben mutfak çok dağılmıştı. Onu toparlerken belis huysuzlandı durmadı eli ağzındaydı yine diş diye düşünüp rahat uyusun diye calpol verdik. Sonra baya ağlasa da zar zor uyuttum. Tam uykuya daldı dank etti tabi çocuk aç ben bişey yedirmedim normalde mutlaka kaşık maması yedirip yaptırırdım nasıl böyle hata yaptım ya. Uyandırsam o uykulu haliyle de yemez. Canım okadar sıkıldı ki yarım saattir kendime kızıp ağlıyorum ☹️

Hemde nasıl üstüm full salça oldu

😀
Bi an ben çektim sandım aynısını yedi beliste :)
Ay cano çok yoruldum ya hep agladı bugün öğlen ikindi hicbirseyde yemedi elini getiriyodu ağzına bide kulağını kaşımış kanatmış napmışsa şok oldum dedim nerden geldii kanatmış bildiğin bide üstüne regl oldum ya bugün ben anaaaa halsızlık çöktü bana saat 10 daha sini uyudu

😀

Ay cano çok yoruldum ya hep agladı bugün öğlen ikindi hicbirseyde yemedi elini getiriyodu ağzına bide kulağını kaşımış kanatmış napmışsa şok oldum dedim nerden geldii kanatmış bildiğin bide üstüne regl oldum ya bugün ben anaaaa halsızlık çöktü bana saat 10 daha sini uyudu

Beliste çok yapıyor kanatıyor kulağını. Nasıl artık ağrıyorsa. Benimde canım çok sıkkın elcoo☹️

• Üzgünüm
Doktorun nededi peki yap dedimi
Doktor ekgidayla ilgili sormayinca hicbise solemiyo ya, onu da sormadim galiba
😀

Anam ben hala olmadim ya regl

• Komik
Kızlar canım çok sıkkın. Belise 6 gibi et ve pilav yedirdim ama az yedi yanındada bir kaşık Yoğurrt yedi. Sonra ben mutfak çok dağılmıştı. Onu toparlerken belis huysuzlandı durmadı eli ağzındaydı yine diş diye düşünüp rahat uyusun diye calpol verdik. Sonra baya ağlasa da zar zor uyuttum. Tam uykuya daldı dank etti tabi çocuk aç ben bişey yedirmedim normalde mutlaka kaşık maması yedirip yaptırırdım nasıl böyle hata yaptım ya. Uyandırsam o uykulu haliyle de yemez. Canım okadar sıkıldı ki yarım saattir kendime kızıp ağlıyorum ☹️

Jou Jou bundan dolayı ☹️

• Beğen
Sacmalamaaa oyle dusunmee belki diştendirr ağlaması öyle olsa gene uyanırdı birşey olmazz az yedi derken kaç kaşık yedi kendini suçlama birşey yok onda sabah uyanınca yedirirsin sende rahattlarsın

Yaaaa kuzum 🥺 kızma kendine bizde insanız

Sacmalamaaa oyle dusunmee belki diştendirr ağlaması öyle olsa gene uyanırdı birşey olmazz az yedi derken kaç kaşık yedi kendini suçlama birşey yok onda sabah uyanınca yedirirsin sende rahattlarsın

Sabah kuymak yapayım kuzuma. 2 kaşık pilav bir kaç tane et, 1 kaşıkta yoğurt yedi. Biraz önce uyandı su için uyanmışken kaşık maması vereyim dedim yemedi, tektar uyudu hemen. Sonra yemeyince demek aç değil dedim içim biraz rahatladı. Kendime kızdım işe daldım çocuğu unuttum. Normalde 1 2 kaşık bile olsa yedirir öyle uyuturdum.

Bende duygusalım ama kolay kolay ağlamam bazende her şeye ağlarım 🤭ama eşimin yanında ağlamam 😂😂😂

Helal olsun kız tutabiliyorsan kendini. Bende yanında ağlamak istemiyorum ama noldu demesi yeterli oluyor saniyesinde hönkürerek ağlıyorum 😂

X