2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sabah kuymak yapayım kuzuma. 2 kaşık pilav bir kaç tane et, 1 kaşıkta yoğurt yedi. Biraz önce uyandı su için uyanmışken kaşık maması vereyim dedim yemedi, tektar uyudu hemen. Sonra yemeyince demek aç değil dedim içim biraz rahatladı. Kendime kızdım işe daldım çocuğu unuttum. Normalde 1 2 kaşık bile olsa yedirir öyle uyuturdum.
Olsunn canımm olur böyle şetler annelik delilik cidden hem cocuğun var hem is ev temizligin var bitmezkii bak sana dedim aç değildir diye

Kızlar yarın iftarım var çorba ile tatlıyı bugünden yaptım pert oldum bide keşkek yapcam ilk defa bu kadar kalabaliga hadi bakalim
Hakkımızda hayırlısı
Şekerpare ve mantar çorbası hazır
Güveç yapcam
Fırına gondercem
Bulgur pilavı
Keskek
Havuc tarator
Salata
Amerikan salatası
Yeter dimi ya 😒😒
Daha ne olsun ellerine sağlık 😍

1mrw 1mrw
Canım tam okuyamadim ama pişik olduğunda travozol yazmadi bizim doktor
Hametan krem sür aklında olsun pişik olunca direk geçirdi benim kızı

Travazolda kulak arkası mantar
Olmuştu o zaman kullandık hatta geçmedi 3 ayrı krem verdi biri 3 gün sürecek kortizonlu kremdi

Oğlusun nesi var ki kuzum
Poposunda su toplamis gibi kabarciklar olusmus kuzum kayinvalide bakmisti biz hastanedeyken onunda ayaklarinda mantar var travazol kullaniyordu heralde ondan gecti pisik ilerlemisti bizimde hametan travazol bide b harfiyle baslayan degisik bi krem vermisti ozaman karisim yapip sur diye oda mantra cevircekti cunku

Kızlar yarın iftarım var çorba ile tatlıyı bugünden yaptım pert oldum bide keşkek yapcam ilk defa bu kadar kalabaliga hadi bakalim
Hakkımızda hayırlısı
Şekerpare ve mantar çorbası hazır
Güveç yapcam
Fırına gondercem
Bulgur pilavı
Keskek
Havuc tarator
Salata
Amerikan salatası
Yeter dimi ya 😒😒
Aboovvvv agzum sulandı

X