2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende sade düşünüyorum ama daha bişey bulamadım 😂
Buluruz anam 😄
Denedim onu, sildim ufledim mufledim yok yapmadi, ztn dogru duzgun yapistiramadm poseti de, kici basi bi durmuyoki biraksam parende aticak 😳

Valla tereyagli biseyler yeni verdi, dun corbama yesillendi corbamdan verdi mercimek corbasi tereyag vardi icinde, alerji gorunurde yok henüz, ama cok cok az ictigi icin anlasilmaya da bilir, bu aksam uyurken biraz kivrandi gaz karin agrisi fln biseyler vardi alerjiden mi nedir o bilmiyorum, keci sutu aldim yogurt denemesi yapicam ben de tekrar
Bi de yumurta beyazi verdim bu aksam, daha dogrusu bebek keki yaptm yumurtanin tamamini kullandim, toplam 5 tane kek cikti yarim kek yedi, insallah ona da alerjisi yoktur

Ay dedim organik yesin temiz yesin daha minikken diye aldim aldim, yok sevmiyo ya

Kiz bnm bebe bi acayip, kendi istemezse su da icmiyo, sen teklif edicen o cani isterse icicek hanimefendi 🤣 zorla tikamiyorum agzina kiyameti kopariyo, 3 kere yapistirdim bugun, bezi bagladm ustune, birinde kaka yapti gitti poset ztn 🤣 ikisinde de nasi becerdiyese poseti birakip beze isemis, gotunun ustunde durmuyoki kipir kipir kipir her yöne dönüyo, demin uyuturken tam 45dk güres ettik, sanirsin erkek cocugu, bu nasi kiz be 😅
Yok bacım yemiyolar zorlama 😂

Can mı Canan mı derler ya aynı o misal kendimiz olsak o kadar önemsemeyiz ama bebeler söz konusu olunca akışına bırakılmıyor. son 1 ay sonra daha rahat edecek bebişler inşallah kuzum. Son 3 senedir zaten hastalıklarda bir tuhaf hal aldı.
Ahh ins kuzum ya . Yaz bebesi olduklarından mi anlamadım ama burnumuzun akması bi geçmesi. Neyse bu kadarlık olsun da alıştım artık zaten.

Sağayım dimi doğru diyorsun.. Ya yetişemiyorum bir şeye o kadar yorgun oluyorum ki anlatamam 😕 Bizim uzun süredir kilo az artıyor. Uzun süredir 7 küsürlerdeyiz. Doktor az kilo alımı diyip duruyor. Napıcam şaşırdım..

Ek gıda çok almıyorlar kuzu ondan ya
Biberonunda sevmiyor bizimki :KK43:

İşte baya beklemek gerek 😂ben valla tel verdim eline dursun diye ancak öyle durdu. Aynı senin kızla benimki totosu yere değmeyecek 😂 bide kuvvetli valla eşim diyor gücüne bak şunun 😂 bezle olunca çıkıyor evet ben denedim olmamıştı
ayni kiz valla, sabahlari uyaninca yanima yataga aliyorum, kafa atiyo tokat atiyo tekme ariyo dayak yiyoruz bildigin 🤣🤣
Afiyet olsun yedi mi sevdi mi bari? Kaşik catal gorunce agiz acan bebikler gormek istiyorum artik ya 😍
Buluruz anam 😄

Yok bacım yemiyolar zorlama 😂
Ne inat be keçi gibi yemedimi yemiyo 😅

Ya kızlar ya bizim kız artık iyice huysuzlaşti
Şimdi ayağıma aldım sürekli sil baştan salla ya da meme yapıyoruz gece sıfır uyku çok yorucu 😥
dolunaydanmidir nedir sapitti bebeler yine, bnmki de uykusu var uykuya direniyo bu ara, bu gecr yine 45dk ugrastim, emerken emerken kalkip gidiyo yuz ustu donuyo sirt ustu donuyo tirmaniyo biseyler biseyler

ayni kiz valla, sabahlari uyaninca yanima yataga aliyorum, kafa atiyo tokat atiyo tekme ariyo dayak yiyoruz bildigin 🤣🤣

Afiyet olsun yedi mi sevdi mi bari? Kaşik catal gorunce agiz acan bebikler gormek istiyorum artik ya 😍

Ne inat be keçi gibi yemedimi yemiyo 😅
Sıpa bunlar 🤭

Seviyordu balığı normalde ama çok yemedi dışardaydık çok uykusuz kaldı ondan pek yemedi 🤭bizimki el görünce açıyor kaşığı sevmiyor bence😂😂

Denedim onu, sildim ufledim mufledim yok yapmadi, ztn dogru duzgun yapistiramadm poseti de, kici basi bi durmuyoki biraksam parende aticak 😳

Valla tereyagli biseyler yeni verdi, dun corbama yesillendi corbamdan verdi mercimek corbasi tereyag vardi icinde, alerji gorunurde yok henüz, ama cok cok az ictigi icin anlasilmaya da bilir, bu aksam uyurken biraz kivrandi gaz karin agrisi fln biseyler vardi alerjiden mi nedir o bilmiyorum, keci sutu aldim yogurt denemesi yapicam ben de tekrar
Bi de yumurta beyazi verdim bu aksam, daha dogrusu bebek keki yaptm yumurtanin tamamini kullandim, toplam 5 tane kek cikti yarim kek yedi, insallah ona da alerjisi yoktur

Ay dedim organik yesin temiz yesin daha minikken diye aldim aldim, yok sevmiyo ya

Kiz bnm bebe bi acayip, kendi istemezse su da icmiyo, sen teklif edicen o cani isterse icicek hanimefendi 🤣 zorla tikamiyorum agzina kiyameti kopariyo, 3 kere yapistirdim bugun, bezi bagladm ustune, birinde kaka yapti gitti poset ztn 🤣 ikisinde de nasi becerdiyese poseti birakip beze isemis, gotunun ustunde durmuyoki kipir kipir kipir her yöne dönüyo, demin uyuturken tam 45dk güres ettik, sanirsin erkek cocugu, bu nasi kiz be 😅
Hahahahha benimkide ne yazıkki durmuyoo belim koptu artıj

Happy birthday yazısının aynısını aldım 😄 işte aradığım tarz balonların linkini istiyoruum🫠
eveet ben de senin yolladığın fotoyu çok beğenmiştim 🤗 ben aliexpress ten aldım balonları 😅 yolluyorum linkleri:

X