2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bgn ancak girebildim🤪 işler yoğundu. Akşam da arkadaşa iftara gittik ve kızımı gece uykusuna orada geçirdim ilk defa denedik. Çünkü yaz geliyor ve bir şekilde sosyalleşmemiz lazım 🙈 4 kere uyansa da pes etmedik 😁 1 de eve geldik emzirdim devam etti uykuya. Genel olarak başarılı olduk mu bilemiyorum 4 kere uyanmasa iyiydi sanki 😁
Bizde dün ablama gittik hemen kalkıyorduk uyku saati gelince. Orda uyuttum biraz zor oldu ama uyudu gelirken de uyandı üstünü giydirirken eve gelince de uyuttum hemen. Biraz vicdan azabı çektim geri uyandı diye ama bende senin gibi düşünüyorum yaz geliyor artık hep evde de olamam 🙊😂

bizimde tam cumartesi gününe denk geliyor ama hain kuzenim düğün tarihi aldı o güne 😩
Bak yine aklıma geldi sinirlendim hee ben aylar önce düğün tarihi almışım kuzen sen git benim düğünden 2 hafta sonrasına gün al onun yüzünden çoğu akraba gelmedi 😡

Bak yine aklıma geldi sinirlendim hee ben aylar önce düğün tarihi almışım kuzen sen git benim düğünden 2 hafta sonrasına gün al onun yüzünden çoğu akraba gelmedi 😡

bende eylül düğünü istiyordum görümcem önce davrandı :KK70: ekimde yaptık bizde 1 ay arayla

Benimki asla yapmaz :kızgın:

ay yardım almayıncada zor kuzum ya :KK43:

bende eylül düğünü istiyordum görümcem önce davrandı :KK70: ekimde yaptık bizde 1 ay arayla

ay yardım almayıncada zor kuzum ya :KK43:

Benim eylülde olmuştu☺️ neden Eylülde olmasını istedin bir anlamı varmıydı

Mememi istiyo uşaakkk
O ne kızzz öyle 3600e nişan mı yapıyon çocuğa 😅😅 altı üstü doğum günü. Çok abartıp israf yapma taraftarı değilim ben. Ona vereceğim parayı gelişimine kıyafrtine harcarım :confused: :confused: ikram da yokmuş içinde pehh 😅
Hiç üzülme valla dönem dönem oluyor
He ya bide bizim yemeklerin tadına bakınca artık ona yaptıklarımı istemiyor 😅 tuzun tadını aldı Bi kere 😅

Hahah bu çok komik ya😅😅

Ben ikramsız 3600le anlaştım maketler var sadece ama tamamiyle böyle yapılcak atayim

yaaaaaaaaaaaaaaaaa çok güzel kuzucum
bende fiyat bekliyorum şimdi
başka biryerden
benim istediğimde bu şekilde
1680855396473.png

O ne kızzz öyle 3600e nişan mı yapıyon çocuğa 😅😅 altı üstü doğum günü. Çok abartıp israf yapma taraftarı değilim ben. Ona vereceğim parayı gelişimine kıyafrtine harcarım :confused: :confused: ikram da yokmuş içinde pehh 😅

He ya bide bizim yemeklerin tadına bakınca artık ona yaptıklarımı istemiyor 😅 tuzun tadını aldı Bi kere 😅

Hahah bu çok komik ya😅😅

kız ilk doğum günü herkes gelmek istiyor benim aile kocanın aile derken en az 25 kişi olacağız
evde yaptım oğlana yaptığım masrafta farksız değildi yani

ay evet çok komik ya :)

kız ilk doğum günü herkes gelmek istiyor benim aile kocanın aile derken en az 25 kişi olacağız
evde yaptım oğlana yaptığım masrafta farksız değildi yani

ay evet çok komik ya :)
Ya doğrudur canım şimdi zaten her şey almış başını gidiyor ama bu kadar gösteriş bana fazla geliyor 😅 bide maket yani çoğu hani ikramlar falan içinde olsa neyse. Trenyolda falan çok güzel konseptler var baya uygun bunlara bakınca. Ben oradan alcam büyük ihtimalle

Ya doğrudur canım şimdi zaten her şey almış başını gidiyor ama bu kadar gösteriş bana fazla geliyor 😅 bide maket yani çoğu hani ikramlar falan içinde olsa neyse. Trenyolda falan çok güzel konseptler var baya uygun bunlara bakınca. Ben oradan alcam büyük ihtimalle

bakalım fiyatlar gelsinde bende ona göre karar vericem
bende baktım trendyola böyle şey var
1680856430037.png

1680856470375.png

böyle yapıyorsun aparatla becerebilirsek canım :KK70:

Hahah bu çok komik ya😅😅
Ben beğendim canım
benim için sorun yok ilkkez yapıyorum ilk yapacağım için takmadım
Kıyafete gelirsek biyere gittigimiz yok dogru durust dogum gunune gene birsuru hediyeleri gelcek

X