2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Anladım canımm sinmediyse iyi düşünmüssün
Çerkezdeki bütün hastanelerle görüştüm özelle devletlede. arkadaşım edirnede oldu güzel geçti 1 yıl geçti aradan bizde görüştük doktorla içimize sindi çocukları köye anneme bırakıp gidicez o yüzden çok giremiyorum oğlanlarla ilgileniyorum şimdiden stres sardı

• Beğen
Reactions: Jou
Çerkezdeki bütün hastanelerle görüştüm özelle devletlede. arkadaşım edirnede oldu güzel geçti 1 yıl geçti aradan bizde görüştük doktorla içimize sindi çocukları köye anneme bırakıp gidicez o yüzden çok giremiyorum oğlanlarla ilgileniyorum şimdiden stres sardı
Strest etme canım buda bitecek elbett

Ne gözlüğü kız😄 ya ben şu masa arka plan göz yoran konseptlerden aşırı sıkıldım çok sade bişey yapıcam
Güneş gözlüğü kız sanki ev ekonomisini batırdım gibi konuşuyor :)) en güzeli sade ya daha şık ve zarif görünüyor 😍
Ay masallah ne güzel kuzum annesine yardım ediyor yerim
eeee arada olacak o kadar hep yardımda bir yere kadar

Dini ama olsun onada oyun oluyor. Zaten büyüsün daha çok iş yapıcaz onunla 😂

Geliyor Gelmekte Olan :))

İlk kahvaltımızı menemendi ama bir bardak su içtiği için hanımefendi yemedi. 1 saat sonra yulaf ezmesi yaptım içinde armut, hurma, yoğurt, süt kaymağı, ceviz var
IMG_20230407_082304.jpg

Kızlar bgn ancak girebildim🤪 işler yoğundu. Akşam da arkadaşa iftara gittik ve kızımı gece uykusuna orada geçirdim ilk defa denedik. Çünkü yaz geliyor ve bir şekilde sosyalleşmemiz lazım 🙈 4 kere uyansa da pes etmedik 😁 1 de eve geldik emzirdim devam etti uykuya. Genel olarak başarılı olduk mu bilemiyorum 4 kere uyanmasa iyiydi sanki 😁

canım bizde yarın bizde görümcemde iftara gideceğiz sahura kadar oturalım kalmalı gelin dedi
bende ilk defa gece uykusuna farklı bir yerde geçireceğim bakalım nasıl olacak
dediğin gb artık yaz geliyor
oğlum bebek arabasında oto koltukta her yerde uyurdu kızcem biraz zorluyor bakalım onunla nasıl olacak :KK70:

cano damla fayda etmişti 4 . gün sonra özüne döndü dişten galiba bilemiyorum
bizim hatunun bünye alıştı herhalde damlaya
damla etki etmiyor :KK70: Gugubi Gugubi

Dogum günü için benm suan tek net olan şey tarihi 😁 9 Haziran doğum günü ama 11 Haziran yapacağım pazar gününe denk getirip.Birkaç organizasyon firmasıyla gidip görüşüp onların yerinde yapma düşüncesindeyim. Ama henüz bakmadim 😁

bende kesin organizasyonla anlaşacağım ama dışarda mı olur evde mi bilemedim.
içinde neler oluyor onuda bilmiyorum

X