2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ufaktan hazırlıklar başladı sen nasıl yapıcan kuzu ben stüdyoda çekim yaptırıcam evdede öyle aile arasında ufak bi parti

Ay benimkide 1 saat ilgileniyor sonra birbirimize ittirmeye çalışıyoruz çocukta napıcağınu şaşırıyo😂😂

Ya ben hiç bir hazırlık yapmadım ne yapacağımı da bilmiyorum. Eşime çekim yaparız dimi dedim gözlük almadan önce deseydin keşke dedi 🙈

Hahaha akşamda bulaşık makinasını boşaltıyordu dedim kızı al ben hallederim bu iş daha hafif dedi :)

Ben belisle boşaltıyorum artık, öğrettim. Kaşığı uzatıyor bende yerleştiriyorum bazen sıkılıp fırlattığı da oluyor ama olsun 😂

Kizlar yuzumde lekelenmeler basladi hatta cok kotu durumdayim diyebilirim resmen biyik gibi duran up uzun bi kararti olustu dudagimin uzernde ve yanaklarimda doktor bugun bunu yazdi kullanan oldumu aranizda memnuniyet durumunu merak ettim birde lekelerimi kapaticak baska bi oneriniz varmi ya cok cirkin oldum.ben 😖😖
Kuzum hormonal ya geçiyor o lekeler doğum sonrası diye biliyorum ben. Bu yazılan da güneş kremi ama içeriği temiz değildi bi araştır istersen. Güneş lekesi olmasın diye yazmıştır prema ya da mühendisoğlunun instagram sayfasından temiz içerikli güneş kremi bakabilirsin istersen. Sabretmekten başka çare yok şu an lekelere, sev onları 😂😍

Kuzum hormonal ya geçiyor o lekeler doğum sonrası diye biliyorum ben. Bu yazılan da güneş kremi ama içeriği temiz değildi bi araştır istersen. Güneş lekesi olmasın diye yazmıştır prema ya da mühendisoğlunun instagram sayfasından temiz içerikli güneş kremi bakabilirsin istersen. Sabretmekten başka çare yok şu an lekelere, sev onları 😂😍
Ahh keske sevebilsem palabıyıklı oldum resmen 🤭🤭

Kızlar bgn ancak girebildim🤪 işler yoğundu. Akşam da arkadaşa iftara gittik ve kızımı gece uykusuna orada geçirdim ilk defa denedik. Çünkü yaz geliyor ve bir şekilde sosyalleşmemiz lazım 🙈 4 kere uyansa da pes etmedik 😁 1 de eve geldik emzirdim devam etti uykuya. Genel olarak başarılı olduk mu bilemiyorum 4 kere uyanmasa iyiydi sanki 😁

Bu sabah patatesli omlet yedi yanında lor peyniri. Öğlen dünden pazılı bulgur vardı onu yedirdim. Akşam misafirlikte kızım çeşit çeşit yedi çok hoşuma gitti😁 az ezo gelin corbasi. Az patates püresi az kavurma az yoğurt az da meyve yedi. Evde olsa hayatta yemez. Evde 5 yaşında çocuk vardı o yedikçe kizim da yedi 😁 abisi ablası olan bebeler ne şanslı 🥰

Bu sabah patatesli omlet yedi yanında lor peyniri. Öğlen dünden pazılı bulgur vardı onu yedirdim. Akşam misafirlikte kızım çeşit çeşit yedi çok hoşuma gitti😁 az ezo gelin corbasi. Az patates püresi az kavurma az yoğurt az da meyve yedi. Evde olsa hayatta yemez. Evde 5 yaşında çocuk vardı o yedikçe kizim da yedi 😁 abisi ablası olan bebeler ne şanslı 🥰
Oyle tabii baska yere gidip te yemek onlarada değişiklik geliyor çünkü oyüzden 😍😍

Dogum günü için benm suan tek net olan şey tarihi 😁 9 Haziran doğum günü ama 11 Haziran yapacağım pazar gününe denk getirip.Birkaç organizasyon firmasıyla gidip görüşüp onların yerinde yapma düşüncesindeyim. Ama henüz bakmadim 😁
Mayısta zam geliyo leennn elini çabuk tut

Kahvaltımızz epeyy erken oldu erken uyandı

Patates püresi(kaşar peynir,labne,tereyağ,nane)
Haşlanmış yumurta sarısı

20230407_070805.jpg

X