2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ya doğrudur canım şimdi zaten her şey almış başını gidiyor ama bu kadar gösteriş bana fazla geliyor 😅 bide maket yani çoğu hani ikramlar falan içinde olsa neyse. Trenyolda falan çok güzel konseptler var baya uygun bunlara bakınca. Ben oradan alcam büyük ihtimalle
Bende ikramlı istemedim fazla istedi zaten lazım değil maketler daha güzel süs oluyor

Ben beğendim canım
benim için sorun yok ilkkez yapıyorum ilk yapacağım için takmadım
Kıyafete gelirsek biyere gittigimiz yok dogru durust dogum gunune gene birsuru hediyeleri gelcek
Kız Bi makete yazık günah yani parti sonunda maketler yenilebiliyorsa olabilir 😅 tabi canım senin tercihin ben hayatta Bi makete o kadar para vermem. İleride aklı başına gelince belki büyük bir şey yaparım ama onda da arkadaşlarına ikramlık hazırlamak daha mantıklı.

Kız Bi makete yazık günah yani parti sonunda maketler yenilebiliyorsa olabilir 😅 tabi canım senin tercihin ben hayatta Bi makete o kadar para vermem. İleride aklı başına gelince belki büyük bir şey yaparım ama onda da arkadaşlarına ikramlık hazırlamak daha mantıklı.
Amaaannn ona mı bakcamm ben 😁 kendimde yapmakla ugraşamam 🤣 hersey pahalı herşeye hep kenara attım buna dedim nekadarsa vercem umurumda değill indirimi dusundukçe sıkıldım bende senin gibi düşündüm bugüne kadar herşeye ama şimdi neolcaksa olsun dedim

Okullu zamanındada ikramlı yaparım özel günleri çok parayı düşünen biri değilim aksine bukonuda rrahatım😀

Amaaannn ona mı bakcamm ben 😁 kendimde yapmakla ugraşamam 🤣 hersey pahalı herşeye hep kenara attım buna dedim nekadarsa vercem umurumda değill indirimi dusundukçe sıkıldım bende senin gibi düşündüm bugüne kadar herşeye ama şimdi neolcaksa olsun dedim

Okullu zamanındada ikramlı yaparım özel günleri çok parayı düşünen biri değilim aksine bukonuda rrahatım😀
🧡 🧡 🧡

• Beğen
Reactions: Jou

Küçükken yaptın yaptın
Oğlum büyüdü mesela altı yaşında evde küçük bir pasta kesiyoruz
Anı olarak kalacak işte

• Muhteşem
Reactions: Jou
Küçükken yaptın yaptın
Oğlum büyüdü mesela altı yaşında evde küçük bir pasta kesiyoruz
Anı olarak kalacak işte
Evett kuzum buyüzdende düşünmedim parayı ben ilk ve son olcak nasılsa anı olsun diye tamam hatırlamıcak ama resimleri kalcak enazından biz hatirlıcaz onun neler yaptığını ne yiyip içtiğini

Hahahahahh
Yediklerim midende kalıyor unutuluyor
Konsepte sizlerde ileride fotoğraf olarak anı olarak kalıyor
Her türlü her türlü süsleme olsun
Foto çekilelim
Ama mekanda mı olur evde mi olur kendimiz süsleriz karar veririz
En önemlisi içinize sinmesi hangisi olacaksa

O ne kızzz öyle 3600e nişan mı yapıyon çocuğa 😅😅 altı üstü doğum günü. Çok abartıp israf yapma taraftarı değilim ben. Ona vereceğim parayı gelişimine kıyafrtine harcarım :confused: :confused: ikram da yokmuş içinde pehh 😅

He ya bide bizim yemeklerin tadına bakınca artık ona yaptıklarımı istemiyor 😅 tuzun tadını aldı Bi kere 😅

Hahah bu çok komik ya😅😅
Ben arada ona yaptığıma bi çimdik tuz atıyorum 🤭 fenalar var ya her şeyden haberleri var 😂

Madem ısrar ediyorsun neden olmasın dedin dimi heheheh
Hahahaha evettt almıcaktım ona yetişemiyodum çünkü o söyledi ben ona söylemedim almıcam diye sorunca bende dedim almayacam gerek yok diye oda saçmalama ben alıcam dedi illede öylede tamam dedikk😁🤪🤪 kolay kolay istememde güvendiğim biridir

X