2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bekle canim henuz cok cok erken. Duzenli kan tahlili ver takibini yap. Duzenli bir artis olmali cnku. Bu arada hosgeldinnnn aramizaaaaa cookkk sevindim senide aramizda gordugum icin.
Yaa çok teşekkür ederim. Bende böyle bi postta olduğum için çok mutluyum. Sen bebişin keseyi gördün müü kalp atışını duydun muu

İnsallah cinsiyet öğreneceğimiz haftalara saglikli bi sekilde kavusuurz arkadaslar. O zamanlar daha bi heyecanli oluyor. Ama benim icimden kız geciyor. Kizimda da hissetmistim. Bunda da insallah hislerim dogrudur.

Ay bana da bişey hissettin mi
Her anne kendi cocugunu mutlaka hisseder canim. Gozlerini kapat elini gobusune koy ve hisset. Ben kizim da oyle yapmistim kiz olacagini hissetmistim. Smdide oyle yapiyorum kiz hissediyorum insallah dogru hissediyorumdur.

Merhaba bende 3. Çocuk ile araniza katıldım 2 çocuğum olmasına rağmen çok korkuyorum umarım ilk iki hamileligim gibi zor geçmez yaşım 35 beklenen doğum tarihi 8 haziran kilom 57.400
Merhaba hoş geldiniz. Hayırlı olsun yine tecrübelisinizdir bizden çok inşallah kolaylıkla geçer
Git darp raporu al bacım
Valla eşime diyorum bende gidip şikayet etcem Özel böyle yaptıysa kibar davrandıkları halde devlettekileri düşünemiyorum
Eki Görüntüle 2926457
Şırıngayla aldıkları için böyle oldu benimkide
Aaa seninde kötü olmuş. Ay eşimde sorup duruyo neyle aldılar diye de bakmıyorum ki oraya tüp takılı mı sonra mı sıkıyorlar diyor her vermem de
Ne kadar kötü olmuş yaa
Aynen ilk gün aşırı ağrı oldu morluk yoktu dün mosmor oldu böyle

Hoş buldum ilk hamileliğim nerdeyse yatarak geçti 2. Hamileliğim 9 ay kustum ve doğuma kadar hergun kan sulandırıcı igne vuruldum buda plansız bir gebelik bunda ne olacak diye korkuyla bekliyorum açıkçası umarım hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız benim devam edermi etmez mi bilmiyorum çünkü 7. Gebeliğim bu hep düşük yaşadım rabbim gönlümüze göre versin herşeyi

Ah canım, inşallah bu sağlıkla gelir. Genetik test yaptırdın mı? Nedir sebepleri

Ahh canım yaaa. İnşallah sağlıkla sorunsuz ilerlesin

Keseyi gorduk canim. Cuma gunu tekrar kontrolum var insallah ozamana duyariz kalp atisini.
Ayy ne mutlu sana inşallah inşallah sağlıkla atıyordur bebişin kalbi. Güzel haberlerini bekliyoruz burdan
Canım hoşgeldin tebrik ederim
Güzel haberlerle buluşalım hep burda inşallah
Hoşbulduk çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz doğumda dahil çok güzel haberler veririz.

Benim bu ikinci gebeliğim. İlk gebeliğimde kalp atışları olmadığı için 5 haftalıkken kürtaj oldum. O yüzden korkuyorum birazcık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…