2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Bende tatlilar tahinler havada ucusuyo sut yapsin diye yemek zorunda kaliyorum, yemek degil su icmek etkiliyo sutu diyolar ama bende tatli ymk de arttiriyo, o yuzden cok aldim zaten bastan beri
Kiz filtre kahve iyi hos da en yuksek kafein iceren kahvelerden biri, cocuga uykusuzluk fln yapmiyomu bide emziren annelerde de kafein alimi sınırı var diye biliyorum, aa yesil mercimek salatasini bende cok severim, kirmizi kapya biber de koy icine cok yakisiyo, havuc mavuc mis mis, herseyin salatasini yapabilirim ama gel gör ki salatanin ustune tahinli tatliyi basinda göt göbek aldi basini gidiyo

Reactions: Jou
Senin oğluş yiyor mu peki kuzum? Yemek işini ne yaptın? İşe başladın mı? Çok soru sordum kaçırıyorum konuşmaların bir kısmını
İşe henüz başlamadım yıllık izinlerimi kullanıyorum. Belirli şeyleri yiyor. Sebze falan asla yemez çorba sadece şehriye çorbası, yoğurt yer yumurta yer. Bisküviyi dalan lokma lokma yer. Ezilmiş asla yemez, iki üç karışım asla yemez. Her şey tek tek ve lokma olacak, suyu bardaktan içecek. Baya cins yani. Ben de çok giremiyorum bi girip okuyup bitircem diye uğraşıyorum

Eevtt bende aşırı tatlı yeme isteğim vardı ama dedim dur elçooo yeterrr doğum günü geliyo bide duğün var kuzenimin tombalak gibi gitmek istemiyorum
Evett filtre oyle kafein ve uykusuz ederr ama.beni etkilemedii kızımada etkiler dusundum aynı düzenli uyuyo hattaa
Evett kırmızı biberim yok diye eklemiyorum havuç falanda rendelemek üşendiriyo beni

Valla haklisin dogumgunleri geliyo ya benim de bi dur demem lazim
Lumix amann napiyim kuzu başka türlü istahım kapanmıyoo
İc gitsin etkilemiyosa, metabolizmani da hizlandirir

Öyle diyorsun ama olmuyor kuzu. Emekliyo bütün odaları geziyor ne bulsa ağzına atıyor. Birde eve kedi olunca boşveremiyorum

Öyle valla bekarken bırak temizlik yapmayı annem kahvemi yapar önüme getirir yatağımı düzeltirdi. Hiç bilmem temizlik nedir şimdiki halimi görünce ne hale geldim diyorum :)

Ya hasta da olsan mola veremiyorsun. Birde belis yemekte yaptırmıyor ağlıyor sürekli ne ona ne kendimize hala yemek yapamadım mesela

Menümüz
Sabah peynirli omlet pekmez ıhlamur çayı
Öğle ilikli şehriye çorbası
Akşamüstü somon patates havuç fırınladım
Araya yarım elma 2 hurma yedi
Yatmaya doğru yayla çorbası yaptım yemezse muhallebi vericem
Buarada arı mama bende veriyorum ara ara ama çoğunlukla pirinç unundan kendim yapıyorum meyveli hurmalı pekmezli bebe bisküvisi kendim yapıyorum hazırda aldım hipp en sağlıklısı diyorlar ben eti aldım kendim yiyorum arada ufaklığada veriyorum eline

Kızlar dün çalışmaya başladım artık çok sık giremiyorum bgn ilk defa girebildim mesela. Evden çalışıyorum ama yine de bir koşturmaca oluyor evin içinde. Bundan sonra maalesef daha az girebileceğim

Kolay gelsin canım tamemiyle kopma bizden ama olur mu :) acaba bu topik bebişler kaç yaşına kadar gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…