2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Onu da düşündüm ama bu seferde muşambayı temizlemek ya da her sefer kaldırıp silkelemek gerekecek o da çok iş valla koyverdim ben haftada bir süpürülüyor o kadar

Seni tahmin ettim zaten dayanamazsın sen

Allah dan el süpürgesi varda 2 dk da alıyorum. Yoksa belis gezerken yerdekileri alıp bir güzel yiyor :) muşambayı evet yııikamak daha zor :)

Hipp in tahıllı sütlü maması güzel ben onu kullanıyorum gece yatmadan önce içinde şeker yok onun
ben de sütten emin olamadım canım, 1 yaşına kadar yok diyolar ama 6 ayın üstüne verilir yazıyor, kafam karıştı. onun tadı nasıl tatlı gibi mi?

ben de hipp in 7 tahıllısını aldım ama tabi o da tatsız tutsuz bişey. onu muzla karıştırıp veriyorum bazı akşamlar.

sen akşam yemeği yedirip bir de bunu mu kullanıyosun yatmadan? akşam yemeğini 7de yedirip, 7.45 gibi yatırıyorum ben.

Ahsenin kafa çok terlerdi uyuturken. Kaç gündür ateş çıkıyor iniyor çok yüksek değil müdahale ediyorum da. Ama kafası terlemiyo önceki gibi
geçmiş olsun canım bakamadım buraya ateşi bi kaç gündür sürüyorsa götür bence kuzu güneşinde ateşi bir gün çıktı sonra çıkmadı bende rutin kontrole götürdüğümde kulak iltihabı dedi şok geçirdim umarım bişici yoktur kuzunun

güneşinde burnu dolu gb çektirmiyor havada verdirmiyor bende yarın izin alıp götürsem mi doktoruna diyordum sabahda oğlum anne kolum bacağım uyuşuyor dedi ofof
çok zor ya

Evettt 8de uyudugu icin 12den sonra uyanırsa değiştiriyorum memeye uyanınc auykulu oluyo zaten ondan sonra güzel uyuyo prima bez ama genede insan rahatsız olur yani
güneşde 9 gb uyuyor eğer dalamazsa huzursuz görürsem bende altını değiştiriyorum
ama zorunlu olmadıkça değiştirmiyorum bizimki kuş uykusu

Reactions: Jou

sabah sabah güldürdün kız beni şimdi okudum

2 veledimde hasta olacak galiba küçükün burnu dolu büyükte sabah keyifsizdi sabah arabadan inerkende baba karnım ağrıyor demiş ben iptalim şimdi

ay bende yorgunum feci akşamada misafir gelecek oy oy
benim minikte öyle bana bakıp ekşiterek suratını mırıldanıyor resmen beni al diye yalvarıyor alıyorum ses yok gülücükler
derdi olsa bende de mızmızlanır
ya bide güneş eskisi gb gündüz emmiyor beni sürekli ilgisi dışarda ek gıdada almıyor yaptığım herşey çöp
dün yemek yerken masada gaza geldi salatanın suyundan ekmek batırdım minik minik sıpa nasıl sevdi ekşi manyağı
sonrada o gazla yoğurdunu yedirdim kaşık geldikçe geri atıyor kendini

nasılsın iyi misin bizim büyük hasta olacak gibiydi sabah canım sıkıldı
kızcemde emerken burnu dolu hissediyorum h sonu menenjit aşısı ve kontrolü var beklesem mi beklemesem mi kafam karıştı ya
Yaaa aslında iyileşipte getiriyolar aşıya
Bende iyiyimm kuzum benim kız çok hareketli hep peşindeyim arada kucak istiyo emekliyoda heryere saldırıyo koltukta ne varsa atıyo aşşağayaa

Ben krep yaparken de çoğu zaman süt kullanıyorum tatlı güzel bir tadı var valla severek yiyor minnok :) 5te yiyor akşam yemeğini 7 7.30 gibi de mama yiyip uyuyo

Off hadi ya ins hasta olmazlar canım. O döngüye girmezsin umarım . Bizim küçüğün zaten burnu hep tıkalı sürekli açıom . Diğerinin de öksürük bitmiyo.
Karnına sıcak havlu koysaydı dicem de babalar olunca iste pek beceremezler . Gece üstünü fln açtıysa belki üşütmüştür .
Oyy akşama kim gelecek yemeğe mi oturmaya mi. Neler yapcan
Kuzum emme olayı bizim de fena evde yalnızken rahatız ama biri varsa tamam yanı dikkati hemen dağılıyor . Şekilden sekile giriom yok emiyo. Ek gıda demisin zaten Allah versin bizim hiç iyi olduğu gün olmadı ki. İki parça yedi mi ooo çok yedi diyorum o derece kötüyüz

Yaniii ben simdilik kendimce erken diyorum afiyetler olsun uşaga

Aaaa kızlar sweet neden üyeliğini iptal ettirdi??

ben de sütten emin olamadım canım, 1 yaşına kadar yok diyolar ama 6 ayın üstüne verilir yazıyor, kafam karıştı. onun tadı nasıl tatlı gibi mi?
Ben direkt süt vermedim hiç ama bizim kendi yedigimiz peynirlerden veriyorum, elimde yuvarlayıp atıyorum ağzına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…