2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aynen ben de veriyorum öyle dolaylı yoldan. Pankek ve krepe süt de katıyorum. Dışarda ara ara bir iki kaşık sütlaç, Kazandibi vermisligimde var 😁 iki kaşıktan öte gitmiyor yese neler verecem de tatlıya karşıyız 😁
Yaw kadarına bişi olmaz bence çok şey yapmamak lazım :)
Inşallahh birsey olmasinda kuzumm
Kız hipp in sütlacıda sütten yapılmış okadar sıkıntı olsa yapmazlardı diye düşünüyorum bu arada 6. Aydan itibaren verilen var elmalı sütlacıda büyük kavanozda çok tırt ya hiç beğenmedim :)

Beni bi silkeleyin kendime getirin yaw hiç iyi değilim sabah ağlama krizine girdim belisle bir güzel ağlayıp sonra birlikte sarılıp uyuduk :)) öğlen bu aralar yemek yapmaz bile oldum, ev desen aldı başını gidiyor neden böyle oldum bilmiyorum. Nasıl kendimi toplayacağımıda bilmiyorum 😐

Beni bi silkeleyin kendime getirin yaw hiç iyi değilim sabah ağlama krizine girdim belisle bir güzel ağlayıp sonra birlikte sarılıp uyuduk :)) öğlen bu aralar yemek yapmaz bile oldum, ev desen aldı başını gidiyor neden böyle oldum bilmiyorum. Nasıl kendimi toplayacağımıda bilmiyorum 😐
Bu aralar mekan değisikligi fln yapmaya çalış canım. Hep evdeysen günlük rutin koşuşturmaca pasifleştiriyo insanı. Iftara fln davet ettir kendini bi yerlere 😅

Yaw kadarına bişi olmaz bence çok şey yapmamak lazım :)

Kız hipp in sütlacıda sütten yapılmış okadar sıkıntı olsa yapmazlardı diye düşünüyorum bu arada 6. Aydan itibaren verilen var elmalı sütlacıda büyük kavanozda çok tırt ya hiç beğenmedim :)
Amaann nebilimm onlar birşekilde pastörize ediyolar düsunüyorum ondan şey etmedim ama almıyorum daha

Bu aralar mekan değisikligi fln yapmaya çalış canım. Hep evdeysen günlük rutin koşuşturmaca pasifleştiriyo insanı. Iftara fln davet ettir kendini bi yerlere 😅

1 haftadır evdeyim burnumu çıkarmadım yani çocukta bunaldı aslında. Başka eve bile gidesim yok aslında ama dışarı atmam lazım kendimi 😐

1 haftadır evdeyim burnumu çıkarmadım yani çocukta bunaldı aslında. Başka eve bile gidesim yok aslında ama dışarı atmam lazım kendimi 😐
Bende öyleyim güya yürüyüşe cıkcaktım hava bigün bi iyi bigün bi kötü ev isi bitmiyoo birakmak istemiyorum bıraksam işin icinden cıkamam kaldım eve

Bende öyleyim güya yürüyüşe cıkcaktım hava bigün bi iyi bigün bi kötü ev isi bitmiyoo birakmak istemiyorum bıraksam işin icinden cıkamam kaldım eve

Aynen öyle dışarı çıksan ev kalıyor evi yapsan bu sefer bitti diyene kadar akşam oluyor 😐 yanlış mı yapıyoruz bir yerde anlamadım

Bende anlamadım cidden evde araba sürüyorum kıza resmen canı sıkılmasın diye 1bucuk kilo vermişim peşinde dolaşmaktan

Ben neden vermiyorum acaba :)) sürekli kucağımda birde kas yapmam da lazımdı :) yarın yağmur yağmazsa çıkacam artık başlarım temizliğe hee yetti daa :)

• Beğen
Reactions: Jou
Beybisi evi boşver öncelik kızın ve sensin. Bırak dağınık kalsın ya bak valla bir süre sonra alışıyorsun inan tecrübeyle sabit 😄 biz kadinlar arada duygusal günler geçiririz yrna birseyin kalmaz 😋 aç tv den müziği hareketli olsun sen oyna kızın alkış yapsın en güzel antidepresan 😅

Ben neden vermiyorum acaba :)) sürekli kucağımda birde kas yapmam da lazımdı :) yarın yağmur yağmazsa çıkacam artık başlarım temizliğe hee yetti daa :)
Hahahahaha
Ben 6 dan sonra hicbirsey yemiyorum kuzum filtre iciyorum acıkırsam sanırım oda oyle etti 6da son yesilmercimek salata yapıyorum

Kızlarr kızıma yatak aldımm oyle rahat uyudukii öncekide iyiydi ama eğilimli oluyodu hep uyuyamıyodu dogru düzgün alacak olan varsa ben çok memnunumm
Bunu aldım yorumlarıda cok iyi geldive gerçektende güzell bide yattığı yerde vücudunu bile şekle alıyo

Hadi kahvaltı geç kaldj Yemahlaarrrr nerdaaaaaaa

Lumix Lumix M -Murphy @1mrw

Foti lütfeeennn😀😀😀
Gunler o kadar karmasik geciyo ki hicbiseye vakit bulamiyorum valla bi de ramazan geldi yemek yapmak gerekiyo, hicbiseye yetisemiyoom
Anam bacım şu pankek tarifini kaydetmiştim ara ara bulamadım. Bir ara atar mısın? Yulaflı elmada da elmayı ayrı haşlayıp sonradan katıyordun dimi başka tatlandırmak için kullandığın bir şey var mı? Yulafa alıştırmaya çalışıyorum benim bebeği yulaf-muz-pekmez-ceviz yaptım sevdi gibi
Ay simdi gordum anca yazdigini 😄 pankeke yumurta sarisi, biraz su, yarim cay kasigi kdar karbonat, siyez unu ya da tem bugday unu ya da yulaf unu koyuyorum, meyveli sebzeli yapmak istersem ispanak, dereotu, havuc, elma ya da muz koyuyorum cesit cesit, tatlandirmak icin de elma özü, tarcin fln biseler kullaniyorum, ole kafama gore dogaclama takiliyorum yani 😅
Aynen öyle dışarı çıksan ev kalıyor evi yapsan bu sefer bitti diyene kadar akşam oluyor 😐 yanlış mı yapıyoruz bir yerde anlamadım
Aha ben de boyleyim, cocuk uyuyo kostur kostur kostur ev isi yok surayi toplim buesayi temizlim sunu yapim bunu yapim oturamadan daha yatip uyuyorm, sonra yine ayni didinip duruyorum, tukenmislik sendromuna girmisiz biz is yapmaktan bence 🤦🏼‍♀️

Gunler o kadar karmasik geciyo ki hicbiseye vakit bulamiyorum valla bi de ramazan geldi yemek yapmak gerekiyo, hicbiseye yetisemiyoom

Ay simdi gordum anca yazdigini 😄 pankeke yumurta sarisi, biraz su, yarim cay kasigi kdar karbonat, siyez unu ya da tem bugday unu ya da yulaf unu koyuyorum, meyveli sebzeli yapmak istersem ispanak, dereotu, havuc, elma ya da muz koyuyorum cesit cesit, tatlandirmak icin de elma özü, tarcin fln biseler kullaniyorum, ole kafama gore dogaclama takiliyorum yani 😅

Aha ben de boyleyim, cocuk uyuyo kostur kostur kostur ev isi yok surayi toplim buesayi temizlim sunu yapim bunu yapim oturamadan daha yatip uyuyorm, sonra yine ayni didinip duruyorum, tukenmislik sendromuna girmisiz biz is yapmaktan bence 🤦🏼‍♀️
Ayy inan bende oyle lumixx yaa hangisine yetişeceğime saşırdım

2 kilo verdimmm M -Murphy :KK76: :KK76: :KK76: :KK76: :KK76:

charlie-brown.gif

mevsim geçişinden iyice bu moda girdik sanırım. ben de tükendiğimi hissediyorum. ne yemek bitiyor ne bulaşık ne çamaşır. 1 dk oturamıyorum. akşam olunca vucudumda agrımadık tek kemik kalmıyor yorgunluktan. ki oğluş da devamlı uyandığından dinlenemeden de uyanıyorum. çok zorlanıyorum artık. haftasonu vucut iflas etti 39a çıktı ateşim. ama ne eşime ne oğluşuma bişey olmadı neyseki. en zatıf benmişim resmen.
neyse oğluş uyudu gidip bulaşık yıkayım, çamaşır atayım, oğluşuma enginar yapayım vs 😒

Bugunun kahvaltisi; armutlu yumurta, armutlu yulaf, muzlu pankek, zeytin

Kızlarr kızıma yatak aldımm oyle rahat uyudukii öncekide iyiydi ama eğilimli oluyodu hep uyuyamıyodu dogru düzgün alacak olan varsa ben çok memnunumm
Bunu aldım yorumlarıda cok iyi geldive gerçektende güzell bide yattığı yerde vücudunu bile şekle alıyo

Ben de dusunuyorum park yatagin icine almayi, park yatagin kendi yatagiyla cok asagida kalicak cocuk, bunun yuksekligi nasil?
Ayy inan bende oyle lumixx yaa hangisine yetişeceğime saşırdım
bitmiyo ki is, cok sukur kendi evimizin isini yapiyoruz ama bi gun oturup bisey yapmiyim desem sistem cöküyo evde
Ayy bende istiyoruum

• Muhteşem
Reactions: Jou
Bugunun kahvaltisi; armutlu yumurta, armutlu yulaf, muzlu pankek, zeytin
Ooo harikaaa

Bende peynir haslanmış yumurta ve karadut özü verdim
Ben de dusunuyorum park yatagin icine almayi, park yatagin kendi yatagiyla cok asagida kalicak cocuk, bunun yuksekligi nasil?
GAyett iyii baya baya iyi bizim yatağımızı yüksekliğinden biraz az yanii koydum iyice kalkmaya başladı girip cikiyo yatağima 😅😅 aşşağa indireceguz ensonda
bitmiyo ki is, cok sukur kendi evimizin isini yapiyoruz ama bi gun oturup bisey yapmiyim desem sistem cöküyo evde
Gercekten öylee bugün yemek var dün fazla ettim eşime iftara kızında var biraz birşey ben zaten diyetteyim
Ayy bende istiyoruum
Bak kahvaltı pek etmiyorum 2 haşlanmış yumurta yiyorum tok tutsun diye yanina süt içiyorum içim laktozsuz dan bol su 2.5 litre öğleden sonra acıksam filtre kahve içiyorum ozaten hep su içiriyo beni ve iştahımı kesiyoorr mehmet efendinin filtre kahvesi var cok güzell aksam 6 da yeşilmercimekli salata ediyorr ve kefir içiyorum ondan sonr ahicbirsey yemiyorumm acıksamda filtre iciyorumm yesilmercimek zaten süt yapıyo baya dereotu falan koyuyorum limon süt mısırr

Evin içindede tur atıyorum zaten totom yer görmüyo kızıda arabayla evin içinde geziyoz banada yararı oldu😅😅 ona da

Son düzenleme:
X