2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Üfff emzirirken ne yerdim tahinli kurabiye kız ondan da yapıyor musun süt olsun diye :)

Kolay gelsin canım tamemiyle kopma bizden ama olur mu :) acaba bu topik bebişler kaç yaşına kadar gider
Ahaha yok kız koparmiyim hiç yatmadan da olsa mutlaka girer bakarım ama gun içinde zor. Bir de annem yedirip içiriyor ne yedi bilmiyorum bile bgn akşam tavuk patates ve çorba yedi onu beraber yedik. Bir de onla ilgilenmeyip odaya kapanıyorum diye beni görünce memeye yapışıyor emmeyi pek sevmeyen kızım

Hahahaha meme önemlii

İstediği an olmayınca daha datlu oldu demek :)
Aaa şimdi öğrendim öğlen balık yemiş hem de baya yemiş somon. Ben versem 3-5 lokma yer. Valla garezi bana bu bebenin annem verince bol bol yiyormuş ben verince karınca kararınca

Her zaman başkalarının yaptığı daha güzel gelir :))

Emziren anneler sizlere bi sorum olucak, ne kadar sure emiyo bebikleriniz, benim sut azaliyo gibi geliyo bana ya, 3-5dk emiyo birakiyo, gunde kac sefer emiyo ne zmn emiyo normali nedir bunun?

Emziren anneler sizlere bi sorum olucak, ne kadar sure emiyo bebikleriniz, benim sut azaliyo gibi geliyo bana ya, 3-5dk emiyo birakiyo, gunde kac sefer emiyo ne zmn emiyo normali nedir bunun?
Benimki uyuyunca emiyo genelde yemek veremeyince emziriyorum gayet yetiyo kuzum emiyosa geliyodur ona sıkıntı etme

Uyanıkken 5 dkyı geçmiyor uyuyacağı zaman dalana kadar emikliyor memede uyuyor doymak için değilde emzik niyetine şekerleme gibi emiyor gece net çekiyor

Artık ek gıda ağırlıklı beslendikleri için daha az emiyorlar. Bizim gün içinde iki uykusu var onlara geçerken beş dk emiyor. Bir de akşam uykusuna geçerken. Ha bir de gece uyanınca ama her uyanmada emzirmiyorum en çok iki keresinde emziriyorum gece. Ama emzik niyetine emiyor artık karnını doyurmak için değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…