2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ooo ne guzel kuzum iyi iyi girmeyince merak ettimm sen iyimisinn kapmıssın şifayı
Valla kuzum bende polen alerjisi var oda tıkıyor beni epey hava alinca iyi geldi ama yinede burda cok agac var ozellikle portakal agaci cok etkiliyor beni. eve kapadim kendimi artik dinleniyorum istw

Reactions: Jou
Gece maması all kuzum arı markasından ben yatmadan onu yediriyorum bide her gece son uykusunda üstünü bezine varana kadar degiştirr buara hrp öyle ediyorum cok rahat uyuyo

canım şimdi sen diyince baktım da ben de alayım diye. bu üründe baya şeker var. hatta her 100gr da 22gr şeker varmış, baya çok. farkettin mi emin olamadım o yüzden yazayım dedim

canım şimdi sen diyince baktım da ben de alayım diye. bu üründe baya şeker var. hatta her 100gr da 22gr şeker varmış, baya çok. farkettin mi emin olamadım o yüzden yazayım dedim
Hiç bakmadımm amaann neolcakk okadar incesine kadar bakarsak yandık canoo normal şeker değildirr

Onu da düşündüm ama bu seferde muşambayı temizlemek ya da her sefer kaldırıp silkelemek gerekecek o da çok iş valla koyverdim ben haftada bir süpürülüyor o kadar

Seni tahmin ettim zaten dayanamazsın sen
BIrşey dökülmesine deli oluyom cidden kocama bile diyorum ekmek döküldü yerlereeeeeeeğğ diye

Hiç bakmadımm amaann neolcakk okadar incesine kadar bakarsak yandık canoo normal şeker değildirr
ben şeker konusunda biraz takıntılıyım bizim ailede genetik çok şeker hastası var da.
ama baya öğütülmüş şeker yazıyor içindekilerde. hatta şöyle diyim, 1 çorba kaşığı tozda 1 küp şeker kadar şeker var. arada verilebilir tabi tercihe göre.

Kaşarda hep kafamda sorundu acaba yiyebiliyorlar mı diye çok saoalsın
Servet şekerlemenin bir sürü ürünleri var ben bile çoğu ürününü deneyemedim. Deli gibi tahin alıyoruz ordan hatta eşim bazen başka yerden alsak olmaz mı diyor hayır orasınınkini seviyorum diyorum Güzel yerlerin şubeleri çoğalmalı ama Fethiye dışına çok çıkarlar mı bilmiyorum.
İyi bari ilaçların işe yaramasına sevindim Bırakacak kimse olmaması zor oluyor

Dogrudurr nebileyim herkes aldı e bebekte bitane kalmıştı onuda ben aldım düşün yanii zor buluyorum bazen
Bizim ailedede var da iste veriyom

Uyyy şeker fena ya bende bebe bisküvisi bakıyorum. Hepsinde şeker var. Ne kadar tölere edilebilir. Hazır aldığın bebe bisküvisi var mı kuzum? Evde yapmaya vaktim olmuyor.

2.5 tog bende aldım.biturlu yatmadı onla cok rahatsız oldu bosuna aldımm
İlk başta benimkide bir rahatsız gibiydi ince giymeye alışmışlardı yazın… Sonra alıştı hatta uykusu gelince gözü tulumda oluyor rutin gibi bir şey oldu sanırım. Ben üstünü de örtüyordum düşün şimdi şimdi örtmemeye alıştım

Reactions: Jou
Uyyy şeker fena ya bende bebe bisküvisi bakıyorum. Hepsinde şeker var. Ne kadar tölere edilebilir. Hazır aldığın bebe bisküvisi var mı kuzum? Evde yapmaya vaktim olmuyor.
og naturalinkini aldim. o da baya tatli aslinda ama elma suyu konsantresi var icinde. aslinda baya lezzetli ama sert biraz. islatip verdim hep, oyle de benim oglus sevmedi. o yuzden almicam bi daha zaten ekmegi baya sevdigi icin biskuviden vazgectim sanirim

Ayy iyi oluyoo ya zatenn kafa rahat uyumuştum biara 2 3 gün giydi daha ölür allah istemedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…