2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Çok teşekkür ederimmmm Tam doymuyor sanırım hele bu gece sürekli uyanıktı sabahları saymıyorum bile
Gece maması all kuzum arı markasından ben yatmadan onu yediriyorum bide her gece son uykusunda üstünü bezine varana kadar degiştirr buara hrp öyle ediyorum cok rahat uyuyo

Hadi kahvaltı geç kaldj Yemahlaarrrr nerdaaaaaaa

@Lumix M -Murphy @1mrw

Foti lütfeeennn

Valla bu ara hiç birşeye enerjim yok kuzum yarından itibaren atarım ihş foto
Mıhlama sünüyor ya kuzum nasıl yiyor Belis yani nasıl veriyorsun. Birde ufak porsiyon tarifi verebilir misin

Kaşarla yapınca öyle sünmüyor fazla birde ılık verince biraz donmuş oluyor ya hiç sünmüyor zaten :) 1 kaşığa bir çay bardağında 2 parmak eksik kadar su koyup istediğin kadar da kaşar ekleyebilirsin
Anammmmm kızzz Servet Şekerleme bizim burda şubesi tahini çok güzeldir aklınızda olsun..
Yaa ne güzel keşke burada da olsa. Çok beğendim aldıklarımı
Ahhh yaa keşke gidebilsen fizik tedaviye Belis’i bırakacak kimse yok mu o sürede..
Keşke kuzum kayınvalidem öyle genç biri değil bacağında sorun var, beliste çok fazla hareketli bakamazlarr maalesef. Neyse ki ilaçlar iyi geldi ama

Benim bilek çok daha iyi, sızlamalar geçti sadece kıt kıt diye ses gelip kilitleniyor zorlarsam. Kendisi geçecek bi dinlendirebilsem ah ek gıda uykuuu dişşş her şey adeta yeni bir etap gibi böyle böyle büyüyecekler

Gece maması all kuzum arı markasından ben yatmadan onu yediriyorum bide her gece son uykusunda üstünü bezine varana kadar degiştirr buara hrp öyle ediyorum cok rahat uyuyo
Yaaa elcooo sen dediğinde ben aldım o mamadan, benim canım oğlum asla yemiyor mama türü. Oysa ben yedim çok da güzelmiş

Reactions: Jou
O nasıl bir şeymiş bakayım bir.. Bezi hep değişiyorum ama üst mümkün olmuyor tabi 2 tulumu var biri kuruyunca diğerini giydiriyorum. Bir tanesi 2-3 güne kuruyor kalın

Reactions: Jou
Yaaa niye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…