2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Kuzum 5te kalktı gece çok uyandı ne sıkıntısı vardı bilmiyorum. 5ten beri daha yeni totom yer gördü. Bu arada sabah haşlanmış yumurta ve imansız peyniri bilirsin onunla krep yaptım :) öğlen muzlu fındık ezmesi yulaf ezmesi, akşam kapya biber dolması yoğurt verdim :)

Bugün menümüz
Sabah = peynirli omlet keçiboynuzu özü meyve suyu olarak
Öğle = ilikli tarhana
Akşamüstü = karışık mücverimsi böreğide andıran yemeği yoğurdu
Gece uykusuna geçmeden = muz bebe biskuvi biraz anne sütü tatlılığını alsın diye biraz peynir koydum.
Şuan gece uykusunda

Harikaa yediysee
Belki dis geliyo olur boyle huysuzluklari bizimkide dunden beri 7bucukta kalkıyo sabahları

Yaaa üzdüü evett bende çok sevdimm tadına bakıyorum arada bizimki çok seviyo ülker cici bebe al istersen bide onu dene
Onu da denedim, sweetgirlcandy hamm veriyordu onu da denedim yok. Ezilmiş hiç bir şey yemiyor. Bisküviyi minik minik koparıp veriyorum öyle yiyor. Bizimki çok cins yemek konusunda, ilerde eşi sövmese bari bana

Onu da denedim, sweetgirlcandy hamm veriyordu onu da denedim yok. Ezilmiş hiç bir şey yemiyor. Bisküviyi minik minik koparıp veriyorum öyle yiyor. Bizimki çok cins yemek konusunda, ilerde eşi sövmese bari bana
Vallahaa sövecekk ben çok sövdüm benim eşim seçici bide hahahaahah püre türleri sevmiyo demekki senin uşak

Hadi kahvaltı geç kaldj Yemahlaarrrr nerdaaaaaaa

@Lumix M -Murphy 1mrw

Foti lütfeeennn
Canim ya ben hala aydindayim okadar hasta oldumki bahar alerjim başladı çok tıkanıyorum ondan fırsatim olmadi girmeye hala hastayim ama hava kullandim bugün anca rahatladim.. benimkini annemler yedirip iciriyor bende cekemedim hic onlarla sofraya oturuo kalkio

Reactions: Jou
Ben bebegimi ozgür biraktim nasil kafasi donukse o yana yatirdim duz yatirmak sakincali ayrica yan yatirmak daha iyi ilk 3 ay sonrasi bile oyle.daha cok kucuk merak etme duzelir ama bundan snra yan yatir derim.

Ooo ne guzel kuzum iyi iyi girmeyince merak ettimm sen iyimisinn kapmıssın şifayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…