2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar siz bebiklere yicek veriyomusunuz eline kendileri yesin diye?
Ben bir iki parca koyuyorum onune oynuyo mincikliyo ama agzina atmiyo henüz, nasi ogreniyolar yemeyi?
yok canım minik parçaları sadece mıncıklıyor
büyük parça olursa ağzına sokuyor gerçi herşey ağzında

İnşallah ilaçlar fayda sağlar hemen. Fizik tedavi de zor belisi ne yapacaksın bırakamazsın
Gidemem ki kaldı fizik tedavi
Yemedi somunu bu ya, sevdi aslinda acti acti agzini, bende sevindim oo yiyo diye, anaa bi baktim agzinda biriktirmis hepsini somon koftesi yapmis cocuk cikardim agzindan zorla
Canım benimkide yemedi öyle. Ama çorbasını içti
Ben bir iki parca koyuyorum onune oynuyo mincikliyo ama agzina atmiyo henüz, nasi ogreniyolar yemeyi?
İlk başlarda beliste öyle yapıyordu sen mıncıklasada vermeye devam et zamanla yemeye başlıyorlar

yok canım minik parçaları sadece mıncıklıyor
büyük parça olursa ağzına sokuyor gerçi herşey ağzında
İste hersey agzinda ama pankeki bi turlu sokmadi agzina inat gibi
Gidemem ki kaldı fizik tedavi

Canım benimkide yemedi öyle. Ama çorbasını içti

İlk başlarda beliste öyle yapıyordu sen mıncıklasada vermeye devam et zamanla yemeye başlıyorlar
Bende corbaya katim bari yarin
Aa zamanla ogreniyosa veriyim minciklasin o zmn ogrensin cocugum

Ooo güzel olmuştur haaa her şey var içinde vitamin deposu bende artık çekemiyorum iyice kudurdu bu kız benimde oili yok
He ya ne pişirsem diye düşünüp duruyordum amann dedim hepsini katıp karıştırayım
Hahha yavrum ben sizin gibi süsleyemiyom. Öyle dümdük yiyip içiyoz hele minnoş iyi beceriyor o kahve süslerini falan Minnosprenses

Oda ediyorr evettt ben okadar ettimm kahve süsleri ettiğim etiketler benim süslerim yabanimiydiiiiii

Ben de hemen hemen her seferinde birseyler verdim eline hep mincikladi. Bir haftadır falan ağzına atmaya başladı. O da genelde simit, pankek ve ekmek oluyor simitsiz sofraya oturamaz olduk

Bgn öğlen azıcık kuzu eti yedi. Yarım lahana sarma ve yoğurt.
Bir de şöyle birsey yapıyorum arada çok seviyor. Bgn de yaptım yedi biraz. Lokantadan hazır lavaş alıyorum. Et suyuyla ıslatıp üzerine yoğurt ve kavrulmuş kiyma koyuyorum. Yalanci mantı gibi birsey oluyor ama et suyuyla lavaş yumuşayınca çok güzel gidiyor.

Evettt harika olurrr ellerine sağlıkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…