2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Doğalına bırakmak en mantıklısı böyle rahatım en azından

Bende diyorum elalem yürüteçte mama sandalyesinde beşikte büyütüyor ben senin peşinde yatağımda bile uyuyamıyorum diyorum gülüp yapcağından geri kalmıyor

Kizlar siz bebiklere yicek veriyomusunuz eline kendileri yesin diye?
Ben bir iki parca koyuyorum onune oynuyo mincikliyo ama agzina atmiyo henüz, nasi ogreniyolar yemeyi?
Yeni yeni başladı canm büyük vermek getekiyor sanırım mücver veriyorum yiyor elma dilimi patates ekmek fln ufakları atamıyor ağzına avuç içinde kalıyor

Bizimki uyuyor daha yemek yemedi sandviç yedik birlikte kaşarlı geldigimizde simdi anneannesinin yemeklerinin pismesini bekliyorum
Annane yemekleri harika olur temiz hava yordu demek ki paşayı biz bebe doğduğundan beri geceyi başka yerde geçirmedik günübirlik gidip geldik nasıl özendim şuan

Annane yemekleri harika olur temiz hava yordu demek ki paşayı biz bebe doğduğundan beri geceyi başka yerde geçirmedik günübirlik gidip geldik nasıl özendim şuan
Kuzum ben aydina cok gelip gittim haftada 1 de kv de kaliyorum cunku yapayalnizim ve cok yoruluyorum tüm gün cocukta sıkılıyo benle bir darisi basina diyorum ozaman evet ya denizlide guya kent ormaninin dibindeyiz ama korkuyorum orda gezmeye burda evlerimizin bahcesi boyle hayvanlar evcil ondan rahatim

Aminn canm yanına arkadaş komşu biri olsa rahatla gezersin gitmekte iyi yapıyorsun hem bebe hemde hamilelik zor olur tek başına fırsat varken değerlendir kaç haftalık bebiş buarada ben çoğu yazışmayı kaçırdım allah kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…