2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Saol canım bir bende öyle yapıyor ama elco bugün babası baktı hastaneye gittim hiç çıtı çıkmamış hatta eşim mutfağı topladım o kendi kendine oynadı dedi

canım annelere nazları geçiyor benim kızda öyle babasında ses yok bendeyken mızmız sürekli oynatacaksın
geçen abisini kovalıyoruz çığlık atıyor gülüyor neyse yoruldum oturdum yalandan ağlıyor
kalktım tekrar oynadık gülmeler kahkahalar tekrar oturdum yine ağladı

Hamilelik boyunca yatmamın acısı yavaş yavaş çıkıyor kızlar, sırtımda kireçlenme olmuş bitiğim valla beliste bu aralar paçama yapışıp beni kucağına al deyip duruyor

çok geçmiş olsun canım ya
bendede sırt ve bel ağrısı çok fazla güneşde sürekli kucak istiyor

Evett insaallahhh ama bi kızım daha olsun istiyorum kızkıza gezsin tozsunlar
iki kız başlarda çok iyi anlaşamasalarda sonrasında birbirlerine çok güzel tutunuyorlar
ama yaş farkı çok etkiliyor benim ablamla aramda 6 yaş vardı onun çocuk olduğunda bebektim çocuk olduğumda ergendi
ergen olduğumda evliydi neyse 30 dan sonra kanka olduk

Demek bunların hepsi aynı :)) yeni güncellemeler bunlar demek :)
çok geçmiş olsun canım ya
bendede sırt ve bel ağrısı çok fazla güneşde sürekli kucak istiyor
Saol kuzum aman dikkat et valla çok kötü ağrısı
Yaa ablamla aramda bir yaş vardı az dayağını yemedim he şimdi bir gün sesini duymasam kötü oluyorum

aynen canım hepücü aynı geçende abisi öksürüyor oda öksürüyor
bağırıp almayınca yürüteçten ya da mama sandalyesinden yalandan öksürüyor dikkat çekmek için
bende aaa diyordum öksürünce oyun yapıyordu eşimde korkuyor öyle hayır güneş diyor hemen anlıyor susuyor
aynen canım dikkat etmek lazım bi ayaklansalar gubikler
ay bir yaş mı ne kadar yakınmışsınız çok güzel olsa gerek ya

Güzel yanları vardı birlikte okula gidip geliyorduk liseye kadar. Arada kıskançlıklarda oluyordu tabi ama güzel yanları daha çok tabi :)

Sabah kaşık maması yaptım, öğlen yoğurt çorbası içti. Yine bi iştahsız dönemdeyiz
Zor oluyor ya bazen bizde de oluyor
Bende yazayım bari sabah yulaf ezmesi ile yumurta yedi
Dün akşam da karışık sebze yemeği yaptım
Kuru soğan kıyma, patates, havuç, brokoli ve yeşil kabak bir çay kaşığı kadar da arpa şehriye kattım
Ben foti çekmiyorum ya fırsat olmuyor hahha bide öyle süslü püslü oili moili tabağım yok

Ooo güzel olmuştur haaa her şey var içinde vitamin deposu bende artık çekemiyorum iyice kudurdu bu kız benimde oili yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…