2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
iki kız başlarda çok iyi anlaşamasalarda sonrasında birbirlerine çok güzel tutunuyorlar
ama yaş farkı çok etkiliyor benim ablamla aramda 6 yaş vardı onun çocuk olduğunda bebektim çocuk olduğumda ergendi
ergen olduğumda evliydi neyse 30 dan sonra kanka olduk :KK70:
Hadii yaaaa degişiyo ama yaa bazı yerlerdede gördüğümde hep beraber hatta Fatmazell Fatmazell in kızkardeşi var 2 3 yaş var aralarında sanırım cok iyi anlasıyolar hep birbirlerinede destek

Zor oluyor ya bazen bizde de oluyor 🥴
Bende yazayım bari sabah yulaf ezmesi ile yumurta yedi
Dün akşam da karışık sebze yemeği yaptım
Kuru soğan kıyma, patates, havuç, brokoli ve yeşil kabak bir çay kaşığı kadar da arpa şehriye kattım 😋
Ben foti çekmiyorum ya fırsat olmuyor hahha bide öyle süslü püslü oili moili tabağım yok 😅😅:confused::kk77::hamarat::oops::KK16:
Çekmen önemli değil isteyen çekip atarr ama iyi oluyo cekip atmakk hem görende hevesleniyo bebelerine yapıyolarr yapsınlar diyede çekip atıyorum😀😀 M -Murphy sweetgirlcandy sweetgirlcandy Lumix Lumix 1mrw 1mrw aıtyolar resimli heheheheheh

Başlatma tabağın süsüne püsünee sen atmıyon genelde kahve bile atmazsın ayar oluyom sana 😀😀😀

Çekmen önemli değil isteyen çekip atarr ama iyi oluyo cekip atmakk hem görende hevesleniyo bebelerine yapıyolarr yapsınlar diyede çekip atıyorum😀😀 M -Murphy sweetgirlcandy sweetgirlcandy Lumix Lumix 1mrw 1mrw aıtyolar resimli heheheheheh

Başlatma tabağın süsüne püsünee sen atmıyon genelde kahve bile atmazsın ayar oluyom sana 😀😀😀
🩷🥰 sinirlendirneyin elcomu 😅

65AB683F-3A15-474E-A46B-C112CF01983F.jpeg
Firinda somon ve pirasali brokolili balkabakli karisik bi corba

Kizlar simdi ben puseti kullanmiyorum ya bu bebek arabasinin digeri takili sizce otobus koltuguna sigarmi bu 😂 oglan uyudu hic cikarasim yok icinden 😂 yoksa aydina kadar bizi linc ederler otobuste 🫣

• Komik
Reactions: Jou
Kizlar simdi ben puseti kullanmiyorum ya bu bebek arabasinin digeri takili sizce otobus koltuguna sigarmi bu 😂 oglan uyudu hic cikarasim yok icinden 😂 yoksa aydina kadar bizi linc ederler otobuste 🫣
Enarkada oturursan sikinti olmazz arabaylami yanına alcaksın

Yemedi somunu bu ya, sevdi aslinda acti acti agzini, bende sevindim oo yiyo diye, anaa bi baktim agzinda biriktirmis hepsini somon koftesi yapmis cocuk 🤣 cikardim agzindan zorla 🤣
Hahahahahahaha öyleyece ciğniyodu dimi sakız gibii bizimkide yapıyo köfteye :KK70:

Yemedi somunu bu ya, sevdi aslinda acti acti agzini, bende sevindim oo yiyo diye, anaa bi baktim agzinda biriktirmis hepsini somon koftesi yapmis cocuk 🤣 cikardim agzindan zorla 🤣
Hahahahahahaha öyleyece ciğniyodu dimi sakız gibii bizimkide yapıyo köfteye :KK70:

Kovayım sen 😀 d.gunum geçti bile tamda deprem haftasında 😪
ay ciddi mi benim kocada kova 4 şubat
kocam diye söylemiyorum ama hiç anlaşamam kendileriyle
ay çok kötü zamana denk geldi aklıma geldikçe kalbim acıyor kuzu
müşteriyle konuştum iskenderundan muhasebecileri eşi 2 çocuğunu kaybettik dedi içim gitti Allahım sen bu acıların tekrarını yaşatma diye dua ettim elimizden hiçbirşey gelmiyor üzülmekten dua etmekten başka

• Üzgünüm
Reactions: Jou
ay ciddi mi benim kocada kova 4 şubat
kocam diye söylemiyorum ama hiç anlaşamam kendileriyle
ay çok kötü zamana denk geldi aklıma geldikçe kalbim acıyor kuzu
müşteriyle konuştum iskenderundan muhasebecileri eşi 2 çocuğunu kaybettik dedi içim gitti Allahım sen bu acıların tekrarını yaşatma diye dua ettim elimizden hiçbirşey gelmiyor üzülmekten dua etmekten başka
Bende 9şubat canım
Allah yardımcıları olsun dicek söz bulamıyorum bende

X