2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Günde bir kez kuzum ya minicik sürüyorum ama ise yaradı . Dediğim gibi her şeyde var tabi. Bu dr umuz bizim de soğuk biraz ama iyi bi kadın araştırdım fln baya memnun herkes . Isını iyi yapıyo en azından soğukluğu idare etcez artık. Ben de sogugumdur zaten sıkıntı olmuyo

Ya kolunda puturler vardı kuzum atomik dermatit diye verdi .

Aynen üzerinde 5gun kullanın yazıyo kuzum ama bugün sürmedim zaten çok faşizanlığını gitmiyo. Yine de iyi geldi sanki . Bak deriyi incelttigini bilmiyordum eşime kalsa çocuğu kremle banyo yaptıracaz diyeyim de o da bilsin

Benim iş yeri sıkıntılı kuzu izin almam zor ve uzak eşim alıyor ama oda ne derece bakacak zor vallahi alt komşum var sagolsun o Yardımcı oldu
Kuzum esin de idare eder artık ya büyüyorlar çünkü yavaştan daha kolay artık. Bn büyük kız tam 1yasindayken başlamıştım . Eşim de bakıyordu . Senin de iki ay fln zorlar sonra o da rahat bakar ama umarım tabi olmasın böyle plansız acil durumlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…