2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

Canım balığı suda haşladım süzdüm. Ayrı yerde minik minik yeşil biber doğrayıp çok az kavurdum sonra sarımsak havuç patates ekledim biraz da öyle kavurduktan sonra 1 tatlı kaşığı un ekledim en son onuda kavurup balığın suyu ekledim. Daha sonra balığı didikledimm koydum en sonda kapamaya yakın maydanoz ve limon ekleyip kapadım. Dereotu da koyabilirsin maydanoz yerine.

Senin yemeklerine hayranım ya ne güzel yapıyorsun. Bir ara yeşil fasulye yemeği yapmıştın. Nasıl yapıyorsun onu benim fasulye çok geç pişiyor

Evt evt sekersiz yapicam, ya ymk yerken agzinda kaliyolar bazen, onlari yutturucu bise lazim icecek, o geldi aklima

Kati meyve sıkacaginda mi nerde sıkıyosun?

Evt blendr da mantikli, neyle vericn peki kasik kasik mi ?
Bardakla içmeyi seviyor öyle veriyorum ıhlamur falan. Ama baktım içmezse şu e bebeğin sularında başlık oluyor ya onunla su içmeyi seviyor öyle veririm belki
ben de olmadım hala. 2 aya hala olmazsam doktora gidecem
Kız böyle rahat oluyor bende pkos var genelde Düzensiz olurdu o yüzden alıştım rahatlığa
Aksam menümüz yaninda kefir var
Kızzss bunları bebe mi yiyecek anam ben topiğe gelmeyeli siz level atlamışsınız mor lahana salatası mıydı gördüğüm. Onu nasıl yiyecek bebe. Ay bide ben öyle sade pilav hiç vermedim korktum genzine kaçar diye yiyebiliyorlar mj

Senin yemeklerine hayranım ya ne güzel yapıyorsun. Bir ara yeşil fasulye yemeği yapmıştın. Nasıl yapıyorsun onu benim fasulye çok geç pişiyor

Teşekkür ederim canım benim. Bazen o banada denk geliyor bakıyorum pişmeyecek gibiyse hemen düdüklüye atıyorum

Pancar salatası o anladığım kadarıyla. Kız niye vermiyorsun pilav azar azar ver öyle güzel yer ki :)

Yok kiz lahana degil pancar yogurt labne ceviz var icerisinde . Pilav anca anca veriyorum bende yogurtla karistirip genelde ne yaparsam ondan veriyorum ozel hazirladigim hersey neredeyse çöp oluyor ben yemek zorunda kaliyorum.

Teşekkür ederim canım benim. Bazen o banada denk geliyor bakıyorum pişmeyecek gibiyse hemen düdüklüye atıyorum
Bende en son tövbe ettim tencereye kendimize yaparken normalde düdüklüde yapıyorum daha güzel oluyor. Artık oğlana da ondan veriiem ya
Pancar salatası o anladığım kadarıyla. Kız niye vermiyorsun pilav azar azar ver öyle güzel yer ki :)
Hep böyle sulu lapa halde verdim taneliyi de deneyim bakalım ben çok geriden geliyorum ya
Yok kiz lahana degil pancar yogurt labne ceviz var icerisinde . Pilav anca anca veriyorum bende yogurtla karistirip genelde ne yaparsam ondan veriyorum ozel hazirladigim hersey neredeyse çöp oluyor ben yemek zorunda kaliyorum.
Yaa alerjimizz biterse bende deneyim. Sizin sıkıntı kalmadı dimi. Bizim bitmedi daha

Çok takılmadan burada tabi öyle olur biz burada birbirimizde görüp cesaret edip neler yaptık eheheh

Ayyy ben bile içebilirimm ne güzel ettin belistoşumaaa güzel annemiizz ss aldımmm

Pilav bende veriyorum yiyor kız dişi yok demeyin onlar damağı ile ezebilir. Diş sadece parçalamak için. Bizde parça veriyoruz tamam

Pilav bende veriyorum yiyor kız dişi yok demeyin onlar damağı ile ezebilir. Diş sadece parçalamak için. Bizde parça veriyoruz tamam
Ya pankek falan veriyorum da pilava korkum.
Benim deli oğlan tam yerken böyle heyecanlanma hareketi yapıyor hııığğkk diyor o sırada genzine kaçıyor

Reactions: Jou
Kalmadi canim sukur. Insallah tez zamanda gecer sizinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…