2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Irmikli yulaflı muz veya elma yapabilirsin kucuk kavanoza koyarsin iyi gider
Aydinda ne için gezmeyemii
Ayyy didimi cok ozledim balayı zamanım ahh kızım birazdaha büyüsün didime gidicezz yaptığımız tatile

Kıyamam ya kendini ise veremiyorsun dimi. İste annelere yapılan şey bence işkence ya bunun bi kanunu düzenlemesi yapılması gerek. Çalışan anne 2yil ya 2 yıl ücret kesilmeden izin kullanmalı . Aslında tam da seçim zamanı tüm çalışan anneler sesimizi duyurabilsek ne güzel olur

Ben beyime güveniyorum hiç bi hata etmedii edersede etsin olsun 2 ci napayimm nasip buişler asıl kocam istemiyo hahah

bende beyime güveniyorum sonuç olarak 1 . bebeden sonra kaza geçirmedim 5,5 sene sonra planlı bir bebe oldu peşineeeeeee heheheheh

Reactions: Jou
canım siz kamera filan koymadınız mı eve? ben de ağustosta başlıcam işe yavaş yavaş başladı stresim :)

canım koymadım ya arkadaşlarım da koysana diyor tanıdık biri alt komşumda sesi duyuyor ağlayınca zıplıyor
ay daha var kızcem ya ağustos missssss 15 aylık olacak Allahın izniyle
kime bırakacaksın kuzu

Olsun korunmayı bıraktıysan ben eklerim duaya

Benim kızın karın bölgesinde çıkıyordu bi ara alerji alerji diyordum bayadır çıkmıyor isilik gibi

maşallah prensese
ay bizimkide emeklese ama emeklemeye yelteniyor gibi karnını bir kaldırsa olayı çözecekte daha çözemedi
Bgn yrn başlar canım o da. Terlikler çok dikkatini cekiyor nedense. Terligimi kacira kacira bi hal oluyorum terligime ulaşıcam diye emeklemeye basladi cocuk dikkatini ceken seylerle tesvik et sen de mutlaka. Bgn de inst.da bu reelsle karsilastim bunu öğretmeye çalışıyorum

Koltuktan inmeyi öğrenme

Irmikli yulaflı muz veya elma yapabilirsin kucuk kavanoza koyarsin iyi gider
Aydinda ne için gezmeyemii
Ayyy didimi cok ozledim balayı zamanım ahh kızım birazdaha büyüsün didime gidicezz yaptığımız tatile
Evet ya annemleri cok ozledim kuzenlerimi arkadaslarimi burda cokk bunaliyorum .. ay didimdemi yapmistin kuzu balayini muhtesem biryer biz genelde bozbük ve akbük tarafina gidiyoruz ama mavisehirle altınkumda cok iyi yerler ama yazlari genelde kuşadasinda oluyorduk tabi 2 senedir gidemiyorum. Bence kusadasi didime gore daha iyi yolun düşerse ugra derim yakinlar zaten birbirine ozellikle milli parka ve zeus magarasina git cok begenirsin

yok kuzum istemiyor ikinciye zor ikna ettim onu ben aslında senin gb peşpeşe olsun diyordum ama o daha 1 tane ye baktında 2 kaldı dedi yapmadı olay bende diyip durdu
Kiz benimkide sanki bi sen cocuk bakiosun herkes bakio diyo ona gore oyuncak bebek gibiler daha 3. Ve 4. De olcakmis adam beni süpergirl falan sanio kesinlikle igne ve hapa karsiydim ama mutlaka 2. Bebekten sonra kendimi koruma altina alicam kimseye guvenmiyorum

Kahvaltıda yumurta sarısı ile omlet yaptım, karadut özü ve labne vardı. Öğlen de yoğurt çorbası

Bu ara foto çekemiyorum çoğunluk mız mız unutuyorum
Valla okadar haklisin ki ben bazen hazirlamadan ayak ustu yediriyorum yaka paca asilio fotograf cekmek bile lüks bazen

maşallah prensese
ay bizimkide emeklese ama emeklemeye yelteniyor gibi karnını bir kaldırsa olayı çözecekte daha çözemedi
Kuzum benimki varya kaynanamın baktigi cocuk sayesinde bi anda emekledi yerde oynarlarken o emekledi benimkide onu taklit etti şu gel.git alkis byby olayini yapmiyor ya dedim aydinda yegenlerimden ogrensin bi yandan onun icinde istedim.gitmeyi cocuk cocuktan kapiyor inanki

Tuntaş oteli var oraya gittik yemekleri denizi herşeyi şahaneydiii
Bidahakine öyle ederimm

Tuntaş oteli var oraya gittik yemekleri denizi herşeyi şahaneydiii
Bidahakine öyle ederimm
Evet altınkumdaydi sanki orasi guzeldir kuzum cok iyi yapmissin valla diger sahil kenarlarina gore daha sakin oluyor.. bigün denk geliriz belki haberim olsun geldiginde

Kuzum neyse ki sende meme alternatifi var. Beliste aynı sabah yedi mesela öğlen sevdiği yulaf ezmesinden yaptım az bişi yedi uyudu. Kime sorsam bu durumları yaşamış diş çıkarma döneminde yapıyormuş böyle şeyler. İnş fazla uzun sürmez.
Vaaayyyy ağzımızın suyu aktı kahvaltı edemedim hala heee
Sende kalk yap kız aat tost mak. 2 dk lık iş. Belisi uyutunca sabah kendime yaptım bende :) sen neden bu saate kadar yemedin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…