2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Sebzeli tost, pekmez ceviz tost süper oldu belis bayıla bayıla yedi 🤗
IMG_20230320_074439.jpg

Kuzum esin de idare eder artık ya büyüyorlar çünkü yavaştan daha kolay artık. Bn büyük kız tam 1yasindayken başlamıştım . Eşim de bakıyordu . Senin de iki ay fln zorlar sonra o da rahat bakar ama umarım tabi olmasın böyle plansız acil durumlar

öyle kuzum ya artık idare edecek bi şekilde
işe geldim bakıcı abla 4 gündür güneşi görmedi üzerine kayınvalidemler dün yola çıktı ruh halim sabahtan beri duruyormu ağlıyormu diye geçiyor
alt komşuyu aradım yürüteç sesleri geliyor sakin dedi dedim çok ağlarsa ablanın onayıyla yanına çıkıp sakinleştirirsin dedim

Sebzeli tost, pekmez ceviz tost süper oldu belis bayıla bayıla yedi 🤗
Eki Görüntüle 3220671

ellerine sağlık afiyet olsun Belisime
ya dün bende çok güzel bir kahvaltı hazırladım yemedi sonra çorba yaptım yemedi akşam muhallebi yaptım yemedi
daha tadına bakmadan kafasını çevirdi
ben olduğum ve emdiği için mi böyle yapıyor vallahi biz sofradayken öle ekmeği yemeğin suyuna batırıp veriyorum onu yiyor ama öğün olarak bişi yediremiyorum özellikle emzirmiyorum ama yok ağlıyor memeye yelteniyor

Ben artık direkt cocuk bölümüne gidiyorum 😍

Benimkisi karısti artik en son 8. Ayda bexsero vurulduk.

Hayırlı satışlar 😍

Kızlar kızım bugün ön ön emeklemeye başladı :KK36: :KK9:

maşallah prensese
ay bizimkide emeklese ama emeklemeye yelteniyor gibi karnını bir kaldırsa olayı çözecekte daha çözemedi :KK70:

Ay korkarım bende öyle yapsa 🤭
Ah ah kalpten götürecek bu sıpa beni😅😅
Kıııaaaz gerçek mi düşünüyorsun ben dalga geçiyorsun sanıyordum 🤭 dualarıma katayım seni de🤲🏻
Ay yok kız önce olmayanlara versin Rabbim dur sen ekleme şimdilik 😅 eloyu gaza getirmeye çalışıyorum 😅😅ama cidden korunmayı bıraktım🤭🙈
Ayyy ben şooooohhhh istemediğinde yellere yatıyodunn nick değişti sen degiştinnn😳😳😳😳😱😱😱😱
Hahah 😅 😅 yav şu bebenin yanına Bi oyun arkadaşı lazım elooo 😅 hayat masrafları artıp gidiyor şimdiden olsun beraber büyüsünler🤭🤭
Ilki transfermiydi kuzum fiyatlar hakkinda bilgim yok ama dogrudur ya dogum ucretleri bile nerdeyse 2 kat artmis
Aynen canım ilki tüp 🥴🥴 kalan embriyom vardı transfer olurum diyordum ama aşırı zam gelmiş. O yüzden korunmayı bıraktım nasip kısmet bakalım Rabbim önce olmayanlara versin sonra da bizim bebelere kardeş 😍😍🥰🥰

Ay yok kız önce olmayanlara versin Rabbim dur sen ekleme şimdilik 😅 eloyu gaza getirmeye çalışıyorum 😅😅ama cidden korunmayı bıraktım🤭🙈

Hahah 😅 😅 yav şu bebenin yanına Bi oyun arkadaşı lazım elooo 😅 hayat masrafları artıp gidiyor şimdiden olsun beraber büyüsünler🤭🤭

Aynen canım ilki tüp 🥴🥴 kalan embriyom vardı transfer olurum diyordum ama aşırı zam gelmiş. O yüzden korunmayı bıraktım nasip kısmet bakalım Rabbim önce olmayanlara versin sonra da bizim bebelere kardeş 😍😍🥰🥰
Iyi düsunmüssün kuzumm rabbim nasip etsin ummadıgın anda gelecekk

Eki Görüntüle 3220688

Foto çekmedim ama bunu yaptım bugün. Su yerine yumurta ekledim 😋 oğlan yedi mi eh işte tam yerken yine boğulma macerası, adrenalin patlaması ve kapanış 🥴🥴🥴😅😅
Bu rendeleme işi ben yapmıyorum aksine haşlıyorum patatesi öyle yapıyorum olmadı sarımsak rendesiyle rendele daha küçük oluyo yutmalarıda daha rahat olur

37A93761-96E7-49D3-AD24-7BBD8328E9BF.jpeg
Kizlar ya bebegimin boynunun bi tarafinda boyle benekler cikmis bikac gundur var, en son yogurt denedigimde oralarda kabarciklar cikmisti onlar gitti bunlar cikti, bu ne alrrjisi olablr bulamiyorum ya, sizde de oldu mu buna benzer bisey, kabarti yok ama kirmizi minik noktalar var

öyle kuzum ya artık idare edecek bi şekilde
işe geldim bakıcı abla 4 gündür güneşi görmedi üzerine kayınvalidemler dün yola çıktı ruh halim sabahtan beri duruyormu ağlıyormu diye geçiyor
alt komşuyu aradım yürüteç sesleri geliyor sakin dedi dedim çok ağlarsa ablanın onayıyla yanına çıkıp sakinleştirirsin dedim
canım siz kamera filan koymadınız mı eve? ben de ağustosta başlıcam işe yavaş yavaş başladı stresim :)

Amin canim allah gönlüne göre versin Insallah

Biz bugün kahvaltida peynir salatalik domates haşlanmis yumurta tahin ve incir receli yedik 😄 erkenci kuşum 7de uyandi babasiyla yapti kahvaltisini. Öglen ne yapicam bilmiyorum yarin aydina gidiyoruz esya hazirlamam lazim pratik biseyler dusunuyorum yulaf elma gibi 🙄 yarın otobüste 2.5 saat nasil gecicek bakalim 😂

X