2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Heh bende kuzum öyle düşünüom ama iste seneye bnm kız 1.sınıf olacak e bebis de 1yas I geçiyo ayırmak istesem koyacak yer yok fln bilmiom kafam karışık oturtamadım o düzeni kafada .
Aynen bak ablamızın su an ki odasını bebise yapayım diom ablayı da oturma odasına alayım diom o Oda daha büyük tabi. Ama iste bunlar ne ara olacak onu bilmiom

Sevmediğine göre sende bendensin bacım
Gülmeyi sevmek insanlara tebessüm etmek güzel.enerjimi yiyen bitirenler oluyor
ayy evet kuzum ya walla bnde dışarıya tanımadığım kişilere soğuk sertimdir ama tanıdığım kişilere hep Güler yüz iste öyle dura dura kaz ayakları da aldı basını gidiyo

Ayy güldürdün benii hahahaha koca karı gibii sizinki fena bellii her çocuk hir degil cidden nedersek diyelim öyle et boyle et diyoruz amaa hepsi aynı değelll
Yok kuzum ya değil walla iste onlar Da bi birey aslinda omlarında damak tadı secicilikleri var dicez artık kendimizi öyle ikna edecez napalim

Reactions: Jou
Aman ayrıntıyı bilme boşver kuzum bazen bilmemek duymamak en iyisi oluyo biliyo musun.
Esin onların farkındaysa ve gerektiğinde ona göre davranabiliyorlar hiç üzülme sıkıntı yapma. Arada illa tabi olur gerilimler ama o da artık olmaması imkansız yanı uzak da olsan yakında a olsan oluyo bacım illa o

Ahahah koltuklarıma kaç kere işendi buzdolabım çizildi daha neler neler Hatta o zamanlar ay bebem olsa yaramazlık yapma hakkını başka bebeler kullandı derdim
Koltuklarına işendi miiii bu nasıl bişe ama yaaaa ayy direk bnm surat düşer biliyo musun ya çok belli ederim yüzü ifadelerimle duygu ve düşüncelerimi .

Heh bak yetenek kelimesi cuk oturdu bizimki de aynı öyle o yetenek yok . Eşim de bunun farkında tabi .
Ya eşim annen baksın diyo ama hani olur da annem dedemden dolayı fln çok gelemezse o zaman bakıcı istemiyo annem bakar diyo nolcak fln diyo . Yani onun da onceligi bnm annemin bakması da nasip artık bakalım ne yapcaz

Evlenince tapuyu aldım.diyorlar herhalde
Ne kadar iyi olursa olsun karı koca akrabalarında mesafeli olmakta fayda var
Biz sürekli gorumcelerle görüşüyoruz ama ne onlar bana ben onlara içimi dökme gb bisi olmuyor günlük hayattan sohbetimizi ediyoruz
Oldu bitti

Benimde kafamda deli.sorular kuzu
Ne zaman yapcaz Ne zMN olacak.bilmiyorum
Kuzu vallahi ben oğlanı odasına koydum ama kendimle beraber bırakmadı beni
Oğlanı odadan ayırdım ama.kendimxen değil diye geyik yapıyordum.
Simdi acele etmiyorum yatak odasında.park yatakta yatsın 2 yaşına.kadar
Sonra oğluma yapmıştım odasını ovmustum keşke benimde böyle odam.olsa fln filn alıştı tabi bakalım kızımın 2 yasindada ayrılacağını düşünmüyorum gerçi

ayy evet kuzum ya walla bnde dışarıya tanımadığım kişilere soğuk sertimdir ama tanıdığım kişilere hep Güler yüz iste öyle dura dura kaz ayakları da aldı basını gidiyo

Bende disardan soguk mesafeli duruyorum ama çabuk iletişim kurarım kuzu
Heh valla her güler yüzün bi kusuru vardır diyelim.bacim heheheheh
Ayyy bebeler ne güzel gülüyor dimi yaaa

Ay kuzu.bizimkide yemiyor ya
Yoğurt verdim yok muzlu yoğurt yok
Muzun kendisi yok
Sebze çorbası yok
Kaşık mama denedim.yokk yok
Doktorada dedim sütün yetiyordur dedi
Bizimkide geçen tavuk verdim.agzina bi yedi
Tabi bizim yemekten ya heheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…