2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Aaa yoğurtla yer hiç aklıma gelmedi onda yaa
Bildiğin tereyağsız tatsız tuzsuz ettim blendirden geçirdim ama onu yemedi
Geçen normal suyla pisirdim ilikli kemik suyu koydum az nane koydum onu yedii ama püre haline getirmedim tabii
Bizimkileri versek zatenn hep yemek isterr şimdi tatsız tuzsuz olunca iştahı olmuyo bizlerde öyle oluruzz

Hadi inşallah yaa alışkın değil çocuk napsin yabancı geldi

5 de uyursa 6 da uyandırıyorum mutlaka

Valla oyle hergün be yapcam derdi gerdi artik beni

Reactions: Jou
Ben bazen iki bazen üç uyku yaptırıyorum geceyi nasıl geçirdiğine gore değişiyor. Ama belirttiğin saatlerde uyumus olsa ben ya 3 ten sonra hiç uyutmam 7 ye kadar oyalardim 7 de gece uykusuna yatırırdım. Ya da 1 de yattığı öğlen uykusundan 2 de uyandırır 4:30-5 arası yarım saat uyuturdum. Yoksa geceler çok fena oluyor biz de

Bende bugün Osman gönülal ın 7. Ay videosunu izledim. Gündüz iki defa şekerleme yapsa yeter üçü önermiyoruz diyo bende bazen üçe zorluyordum

Evliliğimizin ilk 1 yılı içinde bir kere oldu aslında ara dengeyi o zaman bulmaya çalıştı, ben de eşimi kırmamak için adım attım bazen atmasamıydım acaba dediğim olmadı değil Eşim de biliyor kendi tarafını ama çok yakın oturunca denge olmuyor sürekli gerginiz. Geçen dedim ya parkede bile sıkıntı çıkardı. Eşim ilk biz beğendik o olcak diye tartışmışlar sonra güzelce anlatılan vs dedi. Ne konuştular bilmiyorum.

Erkekler biraz daha cüretkar oluyor sanırım. Aslında biz üni de okurken annem eşimin sırdaşı gibi bir şeydi. Benim haberim olmadan hep annemi ararmış anlatırmış danışırmış. Evlenince bir tarafı kalktı galiba Kv ise hiç annem gibi içten birisi değil. Ne bir sırrını anlatırsın ne de konuşmak istersin.

Ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar.. Ne kadar doğru bir söz. Eşin bakıcı istemiyorsa o zaman annelerden biri bakacak. Kendi annesini teklif ediyor mu yoksa senin annen mi gelsin diyor.. Bende kv baksın istemem yani bakamaz da o yetenek yüklenmemiş

5.den sonra unutmuyorsun yani
Evet bugün mecbur uyuttum ya aksam 8 de uykusungeldi 10 da tamamen kalktı

Reactions: Jou

Bende 5 den sonra uyutmamaya gayret ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…