2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadii yaaa nasıl anladın kızzz

Hadii yaaa nasıl anladın kızzz
Canim zaten bi kaza oldu geçen ay normalde korunuyorduk ben regl olmadan ònce illa ya kasığım yada belim agrir ama hiç bir belirtim yok bide suan 1 gün gecikmem var hesapladim yumurtlama zamanina denk geliyor yani heran haberle gelebilirim bi yandan korkum var bi yandan heyecanim ruh halim karmakarışık şuan valla öyleyse yandım ben

Yok kuzum ya test yapmadim 1 gün gecikti üşütmedenmi yoksa ondanmi bilmiyorum ama belirtim hiç yok normalde kasık agrim bel agrim olurdu bekliyorum biraz simdi yaparsam belli olmayabilir
Hnm anladım erken gebelik testi yaparsan belli olur canım. Hayırlısı ins ya ama gecikme olayının sabebpkeri çok ya . İstiyorsan tabi ins Allah versin de Bn hal regl olmadım dogum sonrası

dur bacım daha ne ataklara gelecek sıra ne sendromlar olacak gümbür gümbür

Reactions: Jou
Hnm anladım erken gebelik testi yaparsan belli olur canım. Hayırlısı ins ya ama gecikme olayının sabebpkeri çok ya . İstiyorsan tabi ins Allah versin de Bn hal regl olmadım dogum sonrası
Kuzum süt koruma derler ya beni hiç korumadi 40ım cikinca regl oldum hemen zaten kırklıykende hep kanamam oldu ya ben hemen hamile.kaldim evlendik 1 ay sonra 2.5 haftalik hamileydim o yuzden korkuyorum

Cok haklısın kuzum bu sefer uyanip bırakmak istemeyecek seni
Oğlumda öyleydi anne mama getirecek diyince susardı yavrum yaa

Ay yerim onun gamzesini
Aynen canım.abiye kahkaha arıyor kiz banada zorla bi minik tebessüm
Kiziminda sol unda gamze var benim 2 tarafta biri belirgin biri silik belki sonradan çıkar
Amin kuzum hepsini korusun Rabbim
Kalabalığı seviyor aksam avm gittik üst üstüne geçen hafta inanılmaz sessiz durdu emmedi uyumak istemedi ki uykusu vardı

Benim gorumcede dedi ben hiç kopya biber salçası almadım fln diye ver gitsin ya
Bende almıştım onu bitirim ondan sonra devam aksam sebze çorbası yaptım
Tarhana da yarın yaparım kuzu onun içindede domates az bisi Vr galiba bisi olmadı onu kullancsm

Benimkide 8bucukta uyandı simdi uyudu salladım uyumak istese çok ağlıyo zaten belli ediyo ustune bide regliyim halim yok

Benimki bağırıyor mizmizlaniyor uykusu gelince gezerken duruyor bi bide.surekli kendini geri.atip.memehe gelmek istiyor o zaman dedim.uykusu geldi
Sallarkenmi ağlıyor kuzu güneş hala ayagimda.agliyor memede uyumak istiyor bende
Ay regl geçen haftaydim cok kotu olmadan öncede ben çok gergin oluyorum

Reactions: Jou
Belki gecikiyodurr benim hep gecikiyo süttende olur heo düzebli gitcek kale yok sonuçta

Yaa maşallah ne güzel şeyler veriyorsun. 7 aylık oldu benim oğlum ama ağzı kilit. Asla açmıyor ne yoğurt ne yumurta ne çorba ne kaşık maması. Sadece pekmez içiyor 1 çay kaşığı başka da bişey yok. Sevdiği bişeyi bulamadım

Kızlar bugün dr kontrolümüz vardı 7. Ay. 150 gr almış son ay. 7750 kilosu. doktor normal normal deyip duruyor her şeye. Sizde durumlar nedir? Sadece emiyor, hazırladığım her şeyi ben yiyorum sadece oynuyor tükürüyor. Ne yapacağım bilmiyorum hiç 9. Ay tahlillerinden sonra kesin doktoru değiştireceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…