2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hemen bakıyorum diğerleri çöp oluyor bitiremiyor çünkü

Kızzzz noldu sizin taytlarrr? Naptınız?? Hışır hışır ediyo diyodunuz en son, giymeye devam mı?bgn itibariyle aerobik e basladim ben de
Hahahahahaayyy duruyo öylee biara hasta olduk giyemedim grip falan üşüttüm tayt la şiril şırıl ıslakla gezersem ama gene giyerim ben çok beğendim annemde geldi gördü kumaşı kaliteli belli demişti asıl meliyke benden daha çok giydi zayıfladımı konuşamadık hiçte gelmiiyyy

Yaa valla egzersiz yaparken iyi olurdu benim için ama ben güvenip de alamam kendime boğazlı kazak bile darlandırıyo beni. Basen eritmesi yapmam lazım benim de acilen. meliyke özellikle basen konusunda adam akıllı işe yaradıysa ben de alayım. Kışın dişimi sıkar bi kaç defa giyerim olmadı

Reactions: Jou
Bende basenliyimm ama cidden birazda olsa işe yaradı 1hafta giydim kocam dedi zayıflamışsın diye hahahah yinede all yanii hem kalite hemde zayiflamak isteyeceğin zaman giyersin

Anneme göre ne yersem yiyeyim süt yapar çocuk çok sık uyanıyor gece bu ara, yemiyorsun sütün az yavan geliyor diyor. Geçen dedim artık aaaa yeter rahat bırak sütümü Ne olursa olsun süte bağlıyor

Kizlar gece mamasi napiyorsunuz? Ben aksam bizle sofraya oturtuyorum ama uyumadan once hic vermedim mama. Simdi sutumde az gibi gece cok sık uyaniyor hipp alayim diyorum en azindan geceleri vermeye yada onerebilceginiz bisey varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…