2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar gece mamasi napiyorsunuz? Ben aksam bizle sofraya oturtuyorum ama uyumadan once hic vermedim mama. Simdi sutumde az gibi gece cok sık uyaniyor hipp alayim diyorum en azindan geceleri vermeye yada onerebilceginiz bisey varmi?
Biz mama içtiğimiz için ek gıdayı çok takmıyorum yatarken bişey vermiyorum 🤭

Kızlar bilginiz olsun doktor paylaşmış

Screenshot_2022-12-29-13-15-48-749_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2022-12-29-19-13-35-205_com.instagram.android.jpg

Yaaaa neden acaba aşısı felan yakınmıydı kuzum ya da atak mı acaba var mı bu aralar onuda bilmiyorum
Aa atak aklıma gelmedi canım Bi bakayım bakalım
AA sürekli mi oluyo kuzum. Çok zor olur o ya bnde yaşamıştım da 🥺
He ya sürekli beze oluşuyor. Aklında bulunsun canım hani küçük masaj aletleri varya onunla dağıtıyorum bezeyi sonra oğlanı emziriyorum bide duş aldım mı dağılıyor beze
Yaa kuzumm geçmiş olsun ya
Sağol balım 😊
Diş diyor susuyorum 🤭
Görünürde bir şey de yok ama bilemedim ki

Hahahahahaayyy duruyo öylee biara hasta olduk giyemedim grip falan üşüttüm tayt la şiril şırıl ıslakla gezersem 🤣🤣🤣🤣 ama gene giyerim ben çok beğendim annemde geldi gördü kumaşı kaliteli belli demişti asıl @meliyke benden daha çok giydi zayıfladımı konuşamadık hiçte gelmiiyyy🤷‍♀️
Anaaa ne taytı kız . Zayıflatan tayt mi cikmiiisss 😂🙈

Aa atak aklıma gelmedi canım Bi bakayım bakalım

He ya sürekli beze oluşuyor. Aklında bulunsun canım hani küçük masaj aletleri varya onunla dağıtıyorum bezeyi sonra oğlanı emziriyorum bide duş aldım mı dağılıyor beze

Sağol balım 😊

Görünürde bir şey de yok ama bilemedim ki
Anladım canım ins gerek olmaz ama aklımda dursun tabi . Sütun çok mu oluyo bitiremiyor mu acaba ondan mi ki

Ayy evet bizimki d söyle biraz oturdu mu kendini öne doğru atıp ağlıyo . Alıp oturursam yine ağlıyo 😂 ablası kucaklayıp rezil bi şekilde gezdiriyor haberi yok halinden ama çok mutlu oluyo onda nasıl gülüyo 😂

Aycok fenalar
Ablalar dolaştırıyo gorumcemin kizida öyle kardeşini gezdirio bizimki düşürecek gb olduğu için ben bırakmıyorum:)

X