2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Offf sormaa bide aksilik üst üste olunca insan strest ediyo sıkma canını yapcak bise yok değiştiremiyoruz
Yok kuzum odanın biri döşendi adamda üzüldü. Salonu ondan döşeyelim dedi de yok abi farklı olmasın dedik. Adam gitti ötekinide getirdi görelim diye.. Sen hangisini istersen sorun değil dedi. Ama ayrı ayrı olmaz bir takım olmalı bence.. oda kötü değil ilk onu beğenmiştim eşimde açık beğenince orta renk seçmiştik.

Reactions: Jou
Tamam canım teşekkür ederim

Bebek avokadolar varmış minik minik netten sipariş edecektim cesaret edemedim bazıları çok kötü geldi demiş. Diğer türlü kötü oluyor hep
Ben aldım geçen ay ilk günler güzeldi ama çabuk bozuldu iyi saklamama rağmen. Bir daha da almam açıkçası. Ayrıca normal büyükler kadar da lezzetli değiller.

Haaa adam iyiydi demekki iyi bari olsun napalımm

git ve o cipsi yeeeee
Bacım bn de evlenmeden önce aynen hiç yemezdim yanı marketten çikolata alıp yemiş insan değildim o kadar diyeyim. Ama kociş eve ala ala sağ olsun mangalı oldum sindi yemek fln aramam ama onlarsız duramam ya.

Çocuk tadını bilmediği için talep etmiyor. Siz ne yiyorsunuz ben de bir deneyeyim bana da verin demedigi için o da vermeye gerek görmüyor sanırım ama madem zararli diye çocuguna yedirmiyorsun sen niye yiyorsun diyesi geliyor insanin :) bgn talep etmese bile akli erince illa sorgulayacaktir tabi sen neden yiyorsun o zaman diye..yapı itibariyle uslu, sakın bi bebekti zaten inatçı, zıpır olsa öyle laf dinletemezsin zaten.

Ay ben bırakıyorumda anneme eşim düşmanlar sanki bana habire alıp canımı çektiriyor ye ye süt olsun diyorlar bide.. Bende dedim ki ula siz bu işi yanlış biliyonuz abur cuburla olmuyor o
Ahhh abur cubur la süt olsaydı bacım süt ineğine dönerdik be akardı walla . Ya aslında yemeyle de alakası yok süt olayının bence vücutla alakalı ve emme sıklığıyla .
Bn kola fln aramam bak o yönümü seviom zaten hayırlı olan tek huyum o heralde asitli içecek kullanmam ama onun dışında cips çerez çikolata oyyy anam oyyy

Kızzzz noldu sizin taytlarrr? Naptınız?? Hışır hışır ediyo diyodunuz en son, giymeye devam mı?bgn itibariyle aerobik e basladim ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…