2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Evetttt baby avocado belli zamanlarda oluyor. Bir sayfa var takip ettiğim biri sürekli ordan alıyor memnun. Bende alacaktım ama bir vakit olmadı atayım buraya yorumlarına bak istersen kuzum.
Hemen bakıyorum diğerleri çöp oluyor bitiremiyor çünkü

Kızzzz noldu sizin taytlarrr? Naptınız?? Hışır hışır ediyo diyodunuz en son, giymeye devam mı?:KK70:bgn itibariyle aerobik e basladim ben de :KK48:
Hahahahahaayyy duruyo öylee biara hasta olduk giyemedim grip falan üşüttüm tayt la şiril şırıl ıslakla gezersem 🤣🤣🤣🤣 ama gene giyerim ben çok beğendim annemde geldi gördü kumaşı kaliteli belli demişti asıl meliyke meliyke benden daha çok giydi zayıfladımı konuşamadık hiçte gelmiiyyy🤷‍♀️

Hahahahahaayyy duruyo öylee biara hasta olduk giyemedim grip falan üşüttüm tayt la şiril şırıl ıslakla gezersem 🤣🤣🤣🤣 ama gene giyerim ben çok beğendim annemde geldi gördü kumaşı kaliteli belli demişti asıl meliyke meliyke benden daha çok giydi zayıfladımı konuşamadık hiçte gelmiiyyy🤷‍♀️
Yaa valla egzersiz yaparken iyi olurdu benim için ama ben güvenip de alamam kendime boğazlı kazak bile darlandırıyo beni. Basen eritmesi yapmam lazım benim de acilen. meliyke meliyke özellikle basen konusunda adam akıllı işe yaradıysa ben de alayım. Kışın dişimi sıkar bi kaç defa giyerim olmadı 🙄

• Beğen
Reactions: Jou
Yaa valla egzersiz yaparken iyi olurdu benim için ama ben güvenip de alamam kendime boğazlı kazak bile darlandırıyo beni. Basen eritmesi yapmam lazım benim de acilen. meliyke meliyke özellikle basen konusunda adam akıllı işe yaradıysa ben de alayım. Kışın dişimi sıkar bi kaç defa giyerim olmadı 🙄
Bende basenliyimm ama cidden birazda olsa işe yaradı 1hafta giydim kocam dedi zayıflamışsın diye hahahah yinede all yanii hem kalite hemde zayiflamak isteyeceğin zaman giyersin

Tamdaa denk geldi banaa bunumu yapsam acepp😁😁

Screenshot_20221229-173408_Instagram.jpg

Ahhh abur cubur la süt olsaydı bacım süt ineğine dönerdik be akardı walla 😂🤣 . Ya aslında yemeyle de alakası yok süt olayının bence vücutla alakalı ve emme sıklığıyla .
Bn kola fln aramam bak o yönümü seviom zaten hayırlı olan tek huyum o heralde asitli içecek kullanmam ama onun dışında cips çerez çikolata oyyy anam oyyy 😂😍🥰💃💃💃
Anneme göre ne yersem yiyeyim süt yapar 🤣 çocuk çok sık uyanıyor gece bu ara, yemiyorsun sütün az yavan geliyor diyor. Geçen dedim artık aaaa yeter rahat bırak sütümü 🤣 Ne olursa olsun süte bağlıyor 😆

Kizlar gece mamasi napiyorsunuz? Ben aksam bizle sofraya oturtuyorum ama uyumadan once hic vermedim mama. Simdi sutumde az gibi gece cok sık uyaniyor hipp alayim diyorum en azindan geceleri vermeye yada onerebilceginiz bisey varmi?

X