2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kız geçenlerde kolidora halı almış kendi seçti beğendi. Evde bana gösterirken senin halın gibi çirkin dedi. 😆
Anaaa kız ne fena kaynanan varr ama eşin in suçu o izin vermemesi lazım.benimki agirdır asla istemez karışılmak anası bunu bildiği için tek laf edemez bana 🤣

Öyle bir insan kuzum hiçbir şeyden memnun olmaz bir şeyi beğenmez. Her şeye karışır. Kendi kendine gitmiş adamla konuşmuş vs emrivaki yapıyor. Anlatsam daha neler neler var. Sinir stres sahibi oldum evlendim evleneli.. Şimdi abi parke döşemeye geldi kolay gelsin dedim. Gelin baskın çıktı diyip güldü 🤣 Yani seçilmiş bir şeyi değişmenin anlamı yok dedim. Bende dün dedim onlar beğendi sen karışma diye, ben başka beğendim diye adamı bile bastırmış.

Ay Allah yardimcin olsun kuzum zor vallahi
O kadar uğraş ve sorumluluk varken bide böyle huzursuzluk insanı bunaltır
Adam bile anlamış 😂🤩

Çocuk doktorundan memnunmusun ben arayışdayım 3. Bir doktor bulmam lazım 🤭🤭

Cano benim doktorum karşıya Ümraniye de gitti o gidince bende gitmeye devam ettim
3 senedir karsidayiz hehehe
Çok doktor arastirdim arkadaş tavsiyesi ile oğlum 2 aylıkken başladım oğlum 6 yaşında suan hala ondayiz kızımda onda 😀

Anaaa kız ne fena kaynanan varr ama eşin in suçu o izin vermemesi lazım.benimki agirdır asla istemez karışılmak anası bunu bildiği için tek laf edemez bana 🤣
Benimkinin huyu o kuzu eşim ne kadar istemiyorum dese de bildiğini okuyor. Birde üstüne kavga eder. Zaten parkeyi yapan abide yanlış anlamış daha koyusunu getirmiş parkenin şimdi görünce fark ettim. Eşim başında fark etmemiş bile.. İlla gönülsüzlükle tatsızlıkla başladı ya aksilik üst üste 😕

• Beğen
Reactions: Jou
Cildiyeci sorun yok atopik dermatit 6-8 aylık bebeklerde görülebiliyor demiş. Krem verdi 2 3 güne geçer geçmezse getirin demiş
Hadi gözün aydın canım onunla geçmiş olsun 😍
Aaa bak göğüs icin atmak da mantıklı süt kesilsin diye dimi kuzu . Oyy şimdi emsin diye ugrasioz gün gelecek bi de bıraktırmaya caliscaz 🙈
Yok kız mastit oluyorum. ikide bir beze oluşuyor eğer dağıtmazsam mastie çeviriyor. Çok fena bir şey 🥺

Benimkinin huyu o kuzu eşim ne kadar istemiyorum dese de bildiğini okuyor. Birde üstüne kavga eder. Zaten parkeyi yapan abide yanlış anlamış daha koyusunu getirmiş parkenin şimdi görünce fark ettim. Eşim başında fark etmemiş bile.. İlla gönülsüzlükle tatsızlıkla başladı ya aksilik üst üste 😕
Offf sormaa bide aksilik üst üste olunca insan strest ediyo sıkma canını yapcak bise yok değiştiremiyoruz

Ay sorma.kuzu kucamda gezerken sorun yok
Oturursam da kendini kaydiriyor yuruyecekmis
Anam.biran önce.emeklese velet:)
Ayy evet bizimki d söyle biraz oturdu mu kendini öne doğru atıp ağlıyo . Alıp oturursam yine ağlıyo 😂 ablası kucaklayıp rezil bi şekilde gezdiriyor haberi yok halinden ama çok mutlu oluyo onda nasıl gülüyo 😂

😂bana farketmiyor bacım aç veya tok markette abur cubur alanı bnm zaafım ya offf nasıl birakcam
Hicbirzaman bırakamazsınn kocamda çok yer 2poşet gelir eve ben bekarken hiç yemezdim annem alıştırmamış bize evlendim adam yüzünden oldum abur cubur manyağı diyom eve bırakma yiyorum sana bırakamıyorum bak şimdi aklıma götürdü poşette soğanlı peynirli cips var neolcak şimdi acıkmıştım azönce 2 yumurts kırıp yedimm ulan görmeyeydim bu msjı:KK70: :KK70:

Bizde ek gıda serüvenine katıldık 🥲

Eklentiler

• Screenshot_20221229-155241_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20221229-155241_WhatsApp.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 33
  • 20221229_154544.jpg
    20221229_154544.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 33
X