2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Hadi iyi olmuş valla etkisi olmaz olur mu. Duvarlara da içten yapışkan oluyor yalıtım gibi desenli onlara baksana

AA dondurucuya çiğ mi ation lahanayı ya da rengi dönmüyor mu kuzum. Bnm ayrı dondurucu yok ya olsa baya bişe ler koycam ama yer de yok evde
Yok canım çiğ değil normal haşlıyorum ama biraz sert bırakıyorum çünkü dolapta yumuşuyır kendi zamanla. Haşlayıp soğuduktan sonra kaldırıyorm dediğim gibi sararken daha kolay oluyor. Hatta aldığımız lahana sert çıkarsa da aynısınu yapıyoruz

Aa yumurtayu çiğden yapıyormuşsunuz orayı sonra fark ettim oo sizin bebeler omlete geçmiş. Bizde daha muhallebi yiyelim
Son yediklerini Bi gözden canım. Not al bulmaya çalış bakalım neye alerjisi var. Ama yumurtanın etkisi bir kaç gün sürebilir oda olabilir yani
M -Murphy neler yiyorsun sırf adanaya yemek yemek için gitmek istiyorum
Bendeee özellikle şu Minnosprenses sayesinde şırdanı acayip merak ediyorum

Kizlar ya bizim kaka problemi vardi ya 3 4 güne bir yapiyordu anne sutu alirken ek gidaya baslayincada degismedi rutinimiz mi boyle yoksa bagirsak tembelligimi var cozemedim korkuyorum da hastanelere gitmeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…