2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar nebulizatör içine ne koymalıyım doktora yazdım ama kontrol istiyor parasız yazmıyor şuan gidemiyorum da bebeğim hasta
Su koysam işe yarar mı zararsız ne koyabilirim tecrübeli anneler fikir verebilir mi?
Öksürüyor burnu akıyor
Kullanamadım 3 gün oldu içine ne koyacağım bilemedim uzakta gelin olmak zor ya hele teksen... Canım annem🙏

Aa yumurtayu çiğden yapıyormuşsunuz orayı sonra fark ettim 🤭 oo sizin bebeler omlete geçmiş. Bizde daha muhallebi yiyelim 😅😅
Son yediklerini Bi gözden canım. Not al bulmaya çalış bakalım neye alerjisi var. Ama yumurtanın etkisi bir kaç gün sürebilir oda olabilir yani

Bendeee özellikle şu Minnosprenses Minnosprenses sayesinde şırdanı acayip merak ediyorum 😅😅🤤🤤
Geçmiş hani bu yumurtadan mı anlamadım kolda olunca nasıl göreyim 😂

Ay şırdan mı 🙊😂 hiç sevmem

Kızlar nebulizatör içine ne koymalıyım doktora yazdım ama kontrol istiyor parasız yazmıyor şuan gidemiyorum da bebeğim hasta
Su koysam işe yarar mı zararsız ne koyabilirim tecrübeli anneler fikir verebilir mi?
Öksürüyor burnu akıyor
Kullanamadım 3 gün oldu içine ne koyacağım bilemedim uzakta gelin olmak zor ya hele teksen... Canım annem🙏
Burnunu açmak için serum fizyolojik konuluyor onu dene. Su olmaz. Ayağının altına limon, sarımsaklı yağ sür iyi geliyor onlar

• Beğen
Reactions: Jou
Öksürüyor burnu akıyor
Serum fizyolojikle olur canım

E bebekte yurutece binmisti en yuksek kademesi boyle ayaklar uzun kaliyor 😂 aldigimiz daha yuksek ama sanirim bu sıpa pek binemicek buna

Eklentiler

• 20221225_190720.jpg
    20221225_190720.jpg
    117,4 KB · Görüntüleme: 39
Kız yok bazı bebekler öyle benim yeğenim öyleydi mesela geç yapardı. Kabız değilse sorun yok. Ahsende her gün yapıyor. Değişiyor
Valla kuzum bizim hep boyle duzensiz insallah rutini budur insan korkuyor ister istemez gerci karni sismiyor agrisida olmuyor ama iste ben huzursuz oluyorm

Öksürüyor burnu akıyor
Kızların dediğim gibi burnunu açmak için serum fizyolojik olabilir su falan eklemeyin

• Beğen
Reactions: Jou
Aa yumurtayu çiğden yapıyormuşsunuz orayı sonra fark ettim 🤭 oo sizin bebeler omlete geçmiş. Bizde daha muhallebi yiyelim 😅😅
Son yediklerini Bi gözden canım. Not al bulmaya çalış bakalım neye alerjisi var. Ama yumurtanın etkisi bir kaç gün sürebilir oda olabilir yani

Bendeee özellikle şu Minnosprenses Minnosprenses sayesinde şırdanı acayip merak ediyorum 😅😅🤤🤤
Zamanım olsa kargoluycam kurbik 😂

X