2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Teşekkür ederim bunu yarın deneyecegim inallah bizede fayda eder

He iyi yapmışsın kuzum ya . Kaşık mamaları fln denersin dediğin gibi bi öğün tutar yine. Kız haftada 2gun zaten ya stres yapma hiç

AA dondurucuya çiğ mi ation lahanayı ya da rengi dönmüyor mu kuzum. Bnm ayrı dondurucu yok ya olsa baya bişe ler koycam ama yer de yok evde

Ay benimde yok dondurucu yukarıda kayinvalideminki boş onlar yoksa acil şeyleri oraya koyuyorum ama elimin altındaki gb olmuyor ya bende yer sorunu var mutfak uzun dar benim
Lahanayi haşlayıp koyuyor kayinvalidem kuzuu hatta bana sarıp bıraktı misafirlerim gelince çıkardım
Yaprakda sardı oda dondurucuda
Gecen okul arkadaşlarım geldi onunda yarısını yaptım:)

Bu ülke için büyük bi eksiklik. Çalışan anneye en az 1yil olmalı hatta bn 2yil diyorum. Millet sırf bu yüzden çocuk düşünmüyo ya

Ayenn cano
Ben açıkçası bakicinin bu şekilde yapacağını bilseydim 2 3 yıl daha bekler primin dolunca planlardim iyiki olmuş kızım asla pişman değilim ama sonuçta geçim var başka şeyler var şimdi kızımı bırakmak istemiyorum bu süreçte ama rest de çekemiyorum ki

He iyi yapmışsın kuzum ya . Kaşık mamaları fln denersin dediğin gibi bi öğün tutar yine. Kız haftada 2gun zaten ya stres yapma hiç

Ne bilim kuzum ya 2 gece annemle anneannem kalacak insanların duzenide bozulacak 2 Ay daha bekleselerdi yok her gün ne zaman geleceksin döneceksin

Hımm sarıp koyuyuz bizde lahanayı bn çiğden tek yaprak koyuyo sandım. Bnm de annem in yaprak sarmaları var dondurucuda biri gelince veya kendimize az az yapıom. Büyük kız lahan a sevmiyo ona da azcık yaprak çıkardım sarma pişirdim o da onu yedi. Hazır iyi oluyo ya
Walla bn de küçük bi balkonumuz var kiler gibi oraya mi koysam diom ama iste yazın sıcakta bilemiyorum nasıl olur

Elin mahkum iste kuzum . Bn de borç harç olmasa seneye de durmak isterim ama iste mayisa kadar aldım ücretsiz izin. Ama şükret kuzum bak yine annen gelecek öyle bi şansın da var . İyi yönünden bakmaya caliscaz artık napalim kuzum . Hayat mücadelesi yanı . Anne olmak zorlan çalışan anne olmak daha zor

Kayinvalidem lahanayi haşlayıp atıyor sarmadan bana ben saramam diye sarıp koydu kuzum
Benim oğlumda sevmiyor yaprak yiyor sadece
Hazırda olması avantaj kuzu
Bisi olmaz bence zaten kiler gb kullanıyor mussun olabilir aslında
Bende 2 balkon var birisi on tarafta uzun l ve açık ve oturmuyorum yazın çamaşırlar için
Kullanıyorum
Bide mutfak tarafinda vat orası orman ve bahçe manzaralai kendi istediğim gb yaptım ışıklandırma yaptım çiçeklerimi koydum
Şu ön balkonu şimdiki aklım olsa evlenirken tadilat yaptirmistik keske duzeltseymisim

E on balkona da dolap fln bişe ler yaptır kiler gibi kullan kuzum.
Bnm de uzun büyük balkonum var mutfaktan onu yazın fln hep kullanioz . Bu kiler gibi olan küçük yatak odasından çıkılıyor. Cam balkon yaptırdık bi de filmli koyu cam yaptırdım bn dışardan görüntü kirliliği olmuyo eşyalar fln görünmüyor. Dolap koyduk erzaklar icin. İste dondurucu alsam yazın buralar çok sıcak oluyo ya kuzum camın önünde güneş çok yakar elektrik ekstra çevirirse diye düşünüom ama bilmiom.

Gaza geldim pis bi sekilde ama.yok bacım ben o.kadar marifetli değilim
Sen kacliydi
Gaza geldim pis bi sekilde ama.yok bacım ben o.kadar marifetli değilim
Sen kacliydin
Oyy küçücük ya marifetle alakası hiç yok emin ol. Bn evlenene kadar hiç yemek yapmadım ki . Şehriye çorbasını fln anneme sorardım yazıyordum deftere fln
89luyum kuzum bn. Sen kaclisin

Oo çok.iyi.kuzu
Yavrum on balkon inanilmaz.tozlu oraya dolap.yapsam kirden bakılmaz.bide çok ters mutfağa çok zor.olur mutfakta peteği kaldırıp duvar tarafına dolap yaptırmayı.planliyorum mikrodalga diğer mak tek yerde toplansın istiyorum belki oraya bi difiriz sıkıştırırim heheheh

Oyy küçücük ya marifetle alakası hiç yok emin ol. Bn evlenene kadar hiç yemek yapmadım ki . Şehriye çorbasını fln anneme sorardım yazıyordum deftere fln
89luyum kuzum bn. Sen kaclisin

Bende hiç anlamazdım yemek olayından hep.kurs okul iş hayatı.derken bide önde ablam.vardi pek işim.olmadi
Evlenince öğrendim aynen corba.bilr yapamazdım.
86 li kuzucum saygıda kusur etmezsen sevinirim hehehheeh

Hee bende diyorum neye katıyorlar bende süt ile açtım ama oğlan pek sevmedi sanki bir dahakine su ile açayım. Senin kız nasıl oldu ve kakasında sıkıntı yok dimi
Çok şükür iyi bi sıkıntı yok. Kızarıklık geçti ama pütürlük var. Ve kollarında da var demiştim ya bu çocuk başka bişeye daha acaba alerji oldu da kollarda oldu kızarıklığı geçti mi şimdi onu düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…