2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Valla en guzeli uzak tutmak mümkün olduğu kadar bende bugün hiç izletmedim kuzum izletmiycemde artik

Ay kuzum iyi düşmüşsünuz
Bizim pimapendende inanılmaz soğuk geliyor bende dedim acilen macun bildiğin esiyor

Ay kuzum iyi düşmüşsünuz
Bizim pimapendende inanılmaz soğuk geliyor bende dedim acilen macun bildiğin esiyor
Kesinlikle daha da soğuk gelmeden halletmek lazım. 1750 elektrik parası gelmiş ısınamıyoruz da şaka gibi.. pimapenleri de acilen yaptırmalı bakalım şu iş bitsin onunda çaresine bakıcax gün geçtikçe fiyatlarda artıyor. Sizde hemen yaptırmaya bakın kuzum.

Aynen kuzum hızlıca çözeyim peteklerinde temizlenmesi lazım
Ay ödüyorsun bide isinamiyosun

Olsun kız güzel olmuştur ay haftaya bizde alalım hatta fiyatlar düşünce bu sene bir iki tane alıp dondurucuya atcam. Sarması daha kolay oluyor hem
AA dondurucuya çiğ mi ation lahanayı ya da rengi dönmüyor mu kuzum. Bnm ayrı dondurucu yok ya olsa baya bişe ler koycam ama yer de yok evde

Aynen sabah deneyeyim bnde
Pirinç unu almadım bn kuzum ya sade ondan mi yaptın .
Bn de az önce irmikli armut verdim yedi . Bakalım belki gece az kalkar dedim de görcez

Aynen sabah deneyeyim bnde
Pirinç unu almadım bn kuzum ya sade ondan mi yaptın .
Bn de az önce irmikli armut verdim yedi . Bakalım belki gece az kalkar dedim de görcez

Kuzum 2 tatlı kaşığı princ unu 1 çay bardağı su pişiriyorsun iliyinca pekmez atıyorsun
Sonrada soğuyunca meyveleri atıyorsun tarihte elma vardi ama tatlı elma yoktunbende bende muz attim ben öğün olarak verdim kuzu olmayacam ya 3 4 gb de onu verirler en azından ben gelene kadar tok tutar
3 öğünde süt olur ole planlıyorum kiz emdikkten sonra sağıyorum ne çıkarsa 30 20 kiz emmedj geçen birini 60 çıktı ama genelde emiyor işte
Ay inşallah ise yarar da bende evde olduğum zamanlar aksam gece veririm heheheh

Öyle mi bende deneyeyim hiç durmuyor eli hep ağzında ne bulsa agzina götürüyor

Evet çok huysuz sürekli kucak isterdi ama bi sekilde mama sandalyesinde durur iş yapardim 2 3 gündür hiç durmuyor eli ağzında herseyi ağzına sokuyor sinirleniyor
Karanfil ez canim sarımsak dovecsgi ile ezdim ben üzeri geçecek şekilde zeytinyağ biraz dinlensin yağa sinsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…