2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tek başına ona sebep olur mu bilmiyorum ama etkisi vardır illaki.. Bugün açtırtmadım ama bir iki işi halletmeye dışarı çıktık bir geldim telefon izliyor 😕 Engelleyebildiğim kadar engellemeye çalışıyorum.
Valla en guzeli uzak tutmak mümkün olduğu kadar bende bugün hiç izletmedim kuzum izletmiycemde artik

sweetgirlcandy sweetgirlcandy bizimde ev soğuk biliyorsunuz. Bugün iki odaya (yatak ve salon) parke döşetmek için parke seçmeye gittik. Bir adım tamamlanmış olucak illaki etki eder ısıyı korumada. Geriye pimapenler ve duvarlar kaldı. Duvara yapacak bir şeyim yok ama pimapenlere macun silikon çekilmesi lazım bakalım.

Ay kuzum iyi düşmüşsünuz
Bizim pimapendende inanılmaz soğuk geliyor bende dedim acilen macun bildiğin esiyor

Ay kuzum iyi düşmüşsünuz
Bizim pimapendende inanılmaz soğuk geliyor bende dedim acilen macun bildiğin esiyor
Kesinlikle daha da soğuk gelmeden halletmek lazım. 1750 elektrik parası gelmiş ısınamıyoruz da şaka gibi.. pimapenleri de acilen yaptırmalı bakalım şu iş bitsin onunda çaresine bakıcax gün geçtikçe fiyatlarda artıyor. Sizde hemen yaptırmaya bakın kuzum.

Kesinlikle daha da soğuk gelmeden halletmek lazım. 1750 elektrik parası gelmiş ısınamıyoruz da şaka gibi.. pimapenleri de acilen yaptırmalı bakalım şu iş bitsin onunda çaresine bakıcax gün geçtikçe fiyatlarda artıyor. Sizde hemen yaptırmaya bakın kuzum.

Aynen kuzum hızlıca çözeyim peteklerinde temizlenmesi lazım
Ay ödüyorsun bide isinamiyosun

Olsun kız güzel olmuştur ay haftaya bizde alalım🤤🤤 hatta fiyatlar düşünce bu sene bir iki tane alıp dondurucuya atcam. Sarması daha kolay oluyor hem 🤤🤤
AA dondurucuya çiğ mi ation lahanayı ya da rengi dönmüyor mu kuzum. Bnm ayrı dondurucu yok ya olsa baya bişe ler koycam ama yer de yok evde

Aynen kuzum cirpiyoz ya içine su atıp cogaltalim yarın ole denicem ne demek.kuzum
Vallahi yandık.ilk defa Princ unlu muhallebi yaptım 10 kaşık fln yedi beğendi
Ayagimdayken çok nadiren uyuyorum kuzu çok uykusuzsam ben düşmekten ziyade dalamiyorum :
Aynen kuzum cirpiyoz ya içine su atıp cogaltalim yarın ole denicem ne demek.kuzum
Vallahi yandık.ilk defa Princ unlu muhallebi yaptım 10 kaşık fln yedi beğendi
Ayagimdayken çok nadiren uyuyorum kuzu çok uykusuzsam ben düşmekten ziyade dalamiyorum :)
Aynen sabah deneyeyim bnde 🙃
Pirinç unu almadım bn kuzum ya sade ondan mi yaptın .
Bn de az önce irmikli armut verdim yedi . Bakalım belki gece az kalkar dedim de görcez 😂

Aynen sabah deneyeyim bnde 🙃
Pirinç unu almadım bn kuzum ya sade ondan mi yaptın .
Bn de az önce irmikli armut verdim yedi . Bakalım belki gece az kalkar dedim de görcez 😂

Kuzum 2 tatlı kaşığı princ unu 1 çay bardağı su pişiriyorsun iliyinca pekmez atıyorsun
Sonrada soğuyunca meyveleri atıyorsun tarihte elma vardi ama tatlı elma yoktunbende bende muz attim ben öğün olarak verdim kuzu olmayacam ya 3 4 gb de onu verirler en azından ben gelene kadar tok tutar
3 öğünde süt olur ole planlıyorum kiz emdikkten sonra sağıyorum ne çıkarsa 30 20 kiz emmedj geçen birini 60 çıktı ama genelde emiyor işte
Ay inşallah ise yarar da bende evde olduğum zamanlar aksam gece veririm heheheh

Öyle mi bende deneyeyim hiç durmuyor eli hep ağzında ne bulsa agzina götürüyor

Evet çok huysuz sürekli kucak isterdi ama bi sekilde mama sandalyesinde durur iş yapardim 2 3 gündür hiç durmuyor eli ağzında herseyi ağzına sokuyor sinirleniyor
Karanfil ez canim sarımsak dovecsgi ile ezdim ben üzeri geçecek şekilde zeytinyağ biraz dinlensin yağa sinsin

X