2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
🙈😂bendensin walla bn de çok seviom kuzum. Walla o yüzden üşenmedim yaptım dayanamadım geçen haftadan beri hayalini kuruom. Tabi anneminki gibi olmadı ama napim artık 😂🙈
Olsun kız güzel olmuştur ay haftaya bizde alalım🤤🤤 hatta fiyatlar düşünce bu sene bir iki tane alıp dondurucuya atcam. Sarması daha kolay oluyor hem 🤤🤤

Sorma yaa yandım vallahi yetişemiyorum elim ayağım boşalıyo bi ağlaması var mahalleyi inletiyo resmen

Ay 2 gündür gunesde ole öyle bir ağlıyor ki kaldırıyorum hiç bisi yok sürekli yürütecegjm yüzüstü kıyamet kopuyor oturmak istemiyo
Bağırıyor bide almayınca başımı agritti bulaşık makinesini boşaltıp doldurmam gerekiyor yok durmuyor
Oğlumda anne ben alim güneşi dedi
Baktım bağırıyor anne al şunu diyor 😀
Oyuncak vermeyince ağlıyorsun verincede atıyorsun diyorkiziupr kıza

Aaa su ile pişirmeden önce öyle mi . Deneyeyim kuzucum sağ ol ya😘.
Kız napcaz biz bu cadıları yemiyorlar etmiyorlar .
Bn ayağımdayken uyursam sanki düşecekmiş gibi geliyo 🙈

Aynen kuzum cirpiyoz ya içine su atıp cogaltalim yarın ole denicem ne demek.kuzum
Vallahi yandık.ilk defa Princ unlu muhallebi yaptım 10 kaşık fln yedi beğendi
Ayagimdayken çok nadiren uyuyorum kuzu çok uykusuzsam ben düşmekten ziyade dalamiyorum :)

Kızlar biz birtürlü çıkaramadık diş 6 bucuk aylığız çok kaşınıyor sürekli huysuz ne tavsiye verirsiniz bana 👍 bebegimle ilgileniyorum girip bakamıyorum da.

Kuzum valla benim annelerde hep oyle dior ama otizmli kuzularin anneleri hep ekrandan sikayetci
Tek başına ona sebep olur mu bilmiyorum ama etkisi vardır illaki.. Bugün açtırtmadım ama bir iki işi halletmeye dışarı çıktık bir geldim telefon izliyor 😕 Engelleyebildiğim kadar engellemeye çalışıyorum.

Eski evin bizim ev gbymis buzhane
sweetgirlcandy sweetgirlcandy bizimde ev soğuk biliyorsunuz. Bugün iki odaya (yatak ve salon) parke döşetmek için parke seçmeye gittik. Bir adım tamamlanmış olucak illaki etki eder ısıyı korumada. Geriye pimapenler ve duvarlar kaldı. Duvara yapacak bir şeyim yok ama pimapenlere macun silikon çekilmesi lazım bakalım.

Ay 2 gündür gunesde ole öyle bir ağlıyor ki kaldırıyorum hiç bisi yok sürekli yürütecegjm yüzüstü kıyamet kopuyor oturmak istemiyo
Bağırıyor bide almayınca başımı agritti bulaşık makinesini boşaltıp doldurmam gerekiyor yok durmuyor
Oğlumda anne ben alim güneşi dedi
Baktım bağırıyor anne al şunu diyor 😀
Oyuncak vermeyince ağlıyorsun verincede atıyorsun diyorkiziupr kıza
Hahahahaahahah ayy oğlanda cinnet geçirdii bu kızzz cok nazlı çokk hiçbirşeydende memnun değelll 🤣🤣

X