2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayni yorganla yatıyo kuzum özelden attım resmini görürsünn
İstee sıcaktanda tıkaniyo burnu dr demedimi benim dr dedi özellikle dedi oda serin olsun kaloriferi az kısın dedii
EN ideal 21 22 23 olsun dedi kocamda öyle yapıyo işte gündüzleride kapatıyorum doğalgazı gene 21 lerde
Seni iyi anlıyorum bende bunalıyordum nefes alamiyosun odada binevi mahvoluyo çocuk

Kızlar ek gıdaya neyle başlayıp neyle devam ettiniz? Birde ilk günlerde 1 öğün veriyoruz dimi? Tadımlar bitince 3 öğüne geçiliyor sanırım?
3 öğüne çok sonra bizler biraz hızlıyız

Yeşil kabak, havuç, patates, avokado, tatlı patates, brokoli, balkabağı, yoğurt, elma, muz, yumurta, nane, armut, hurma

3 gün kuralı ile veriyorsun. 1.gün 1 çay kaşığı, 2.gün 1 tatlı kaşığı, 3.gün 1 yemek kaşığı

3 gün bitince yeni gıdayı verirken 2.öğün olarak önceki tadımı bitenleri veriyorsun.

Sonra bittikçe karıştırıp karıştırıp veriyorsun

Kızlar ek gıdaya neyle başlayıp neyle devam ettiniz? Birde ilk günlerde 1 öğün veriyoruz dimi? Tadımlar bitince 3 öğüne geçiliyor sanırım?
Valla biz başlayalı bir ay oldu anca tadimlari bitirip öğün işine başladık. Tam olarak öğün bile değil aslında Mesela ben gün aşırı sabah bir yumurta sarısı veriyorum. Öğlen ya pirinç unlu meyveli muhallebi ya da haşlanmış sebze püresi veriyorum akşam da meyve püresi veriyorum. Şu sıralar kabizlik nedeniyle 3 öğün sadece gün kurusu ve armut verdiğim birkaç gün de oldu. Geçenlerde hastaydık mesela o zaman sadece anne sütü aldı 3-4 gün hiç ek gıda vermedim, gibi gibi.. iste zamanla oturacak diyorlar ya 8.aydan sonra tam ek gıdaya başlarlarmış. Ben de çok ısrar etmiyordum. Öğün dediğim de bu arada yediği 4-5 kaşık sanmayın kaseleri götürüyor

Bu arada gecen gün sanırım yanlış hatırlamıyorsam 1mrw yazmisti sofrada ne varsa tattırıyorum diye. Ben de ondan gaza geldim dün tam buğday unu ekmeğini minik minik paça çorbasına batırıp verdim bol sarımsaklı acılı sirkeli limonlu ayyy deli oldu bizim kız tamam yeter son diyorum çırpınıyor bir daha diye hiç daha önce birseyi böyle yememişti. Ben de bundan sonra sofradaki şeylerden az az verecem çocuk mutlu oldu ilk defa yediği birseyden

Evet evet doktor dedi. Hatta kalorifer bu zamanın çocuklarına atılmış en büyük kazık dedi hasta olduğunda kesin daha çok açıyosunuzdur kaloriferi kısmanız lazım dedi. burnu tıkandığında buzdolabının önünde bi kaç sn nefes alsın rahatlar dedi. Benim koca kendi üşüyo en başta açıyo o yüzden ama yatak odasını kapattım en azından diğer odalar kadar olmuyo.

Reactions: Jou
Heee iyi yatak oda kapansın enazından termonetre varsa oluyosa tamamm yanii buzdolabi işi aklıma gelmezdi
Millet hasta diye kaloriferi açıyo annem gelmiş diyo oda soğukk anneanne klasiği geldi çattı yeleği giydir bilmem ne

Bende gördüm onu merak ettim izlemek istiyorum birde 'emily in paris' in yeni sezonu gelmiş onu da merak ettim. En iyisimi hiç birine başlamamak

Bak onuda izlemedim
Ay doğru vallahi ya fırsat yokki normalde bir gece bir sezon bitiren ben bir bölümü 2 3 geceye anca bitiriyorum bi 10 dk bi 20 dk biside anlamıyorum ki heheheh

Kuzum bizim yediklerimizden istiyorlar iyi yapmissin acili olmasa daha guzel olurdu ben yemeklerin baharatlarini tereyaginda kizdirip kendi tenceremize koyuyorum bebisinki salcali oluyor aşcı anneden aldigim tuzsuz salcalar vardi bide annemin yaptiklari azar azar onlarla tatlandirip sebze corba patates yemeklerini sevdirdim .. ekmegi kendimiz yaptigimiz surece sorun gormuyorum ben ona bazlama seklinde taze gunluk 2 gunluk falan yapiyorum

Kizlar 6 ay asisi vurdurdunuzmu? Kac tane yapiliyor bide yan etki yaptimi sizde pzt. Aşımız var valla dişte cikiyor korkuyorum ates yapmasindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…