2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ben her gün yumurta veriyorum sabahları sorun olur mu ki acaba
Ben de veriyordum ama annem her gün verme dedi gün aşırıya geçtim.
Ben fırından aldım ekmeği bir yandan alışsın diyorum herseye bir yandan da zararı varsa diye tedirgin oluyorum
Kizlar 6 ay asisi vurdurdunuzmu? Kac tane yapiliyor bide yan etki yaptimi sizde pzt. Aşımız var valla dişte cikiyor korkuyorum ates yapmasindan
Biz olduk üstelik hastalıktan yeni çıkmıştık vurdular acımadılar çok şükür ateş vs olmadı. Hafif huysuzluk oldu tabi.

Bizim ilaclarda dun bitti
Benim dr balgam için vermedii yaa biri akcigere inmesin diye biri mideyi ve baş agrısını rahatsız etmesin ateşi çıkmasın biri alerjen için birşey sanırım balgam geçmezse getirin dedi gecmedi ama dünden daha iyi enazındanda tamamiyle geçmedu 5 gün sonra tekrar getirin dedi

Kız benim annene babane yetmiyo bide koca faktörü ile uğraşıyom anası öyle büyütmüş bunu sıcak çok seviyo. Gördüm şimdi yorganı bende yorgan örtçem iyi fikir çıkariim yorganını
Bende diyom habu haçen niye yazmayyy

Doğrudurrr benim.kocam ev sıcak diyo kalorife kapalı olsa dahil bile diyorum git sibiryaya görürsün sıcaklığı dedim ensonda
Çikar çıkarr burnu derin nefes alsın yeter

Ben tam buğday ekmeği fırından alsam olur mı diye sordum hayır kendin yap dedi

Bizde balgam yoktu kuzu
Ins rahatlar almiros

Benimkininde uykusu bir o kadar hafif ve az

Ya hala ayakta babasi yatırdı nasıl ağlama görmen lazım oğlumda anne kardeşime bisi mi oldu diyor odaya geri geldik gülücükler tabi babaya bakmıyor kizcani biliyor heheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…