2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
kızlar bebeğinin eline kati şeyler biskuvi,meyve,pankek gibi yiyecekler verenler var mı? Varsa tepkileri nasil? Ilk cocukta erken başladigim icin ek gidaya olayi çozmuştu.oglum daha yeni yeni oğun tarzinda yiyecek.
Ben yarım elma veriyorum geçen mu zda verdim muzu ezdi canını çıkardı elmayı kemirdi baya arada kayıyo elinden geri yakalıyo falan derken suyunu çekti biraz

kızlar bebeğinin eline kati şeyler biskuvi,meyve,pankek gibi yiyecekler verenler var mı? Varsa tepkileri nasil? Ilk cocukta erken başladigim icin ek gidaya olayi çozmuştu.oglum daha yeni yeni oğun tarzinda yiyecek.
Şimdi akllıma geldi bide brokoli vermiştim geçenlerde yarısını ağzına yarısını yerlere döke saça yemeye çalıştı sonra da ağladı

Ben yarım elma veriyorum geçen mu zda verdim muzu ezdi canını çıkardı elmayı kemirdi baya arada kayıyo elinden geri yakalıyo falan derken suyunu çekti biraz
Benimkinin işi gücü yere atmakk mahvrtti sabah armut verdim suyunu iciriyodum tabağı bi yakaladı ezdi ezdi ezdii attı aşşağayaa

Benimkinin işi gücü yere atmakk mahvrtti sabah armut verdim suyunu iciriyodum tabağı bi yakaladı ezdi ezdi ezdii attı aşşağayaa
Oyun oynamış kuzucum ben de ne aklılla bilmiyorum ilk başlarda porselen kahve altlığında veriyodum yesin diye, tabağı kaldırdı attı paramparçaa oldu tabi

Şimdi akllıma geldi bide brokoli vermiştim geçenlerde yarısını ağzına yarısını yerlere döke saça yemeye çalıştı sonra da ağladı
Bu bebekte cok cesaretsizim niye boyle oldum anlamiyorum.brokokoliyi pek sevmiş demek ki beyefendi:))
Bu arada meyve suzgeci aldim sabah marketten,sevdi baya iki kere armut doldurdum icine hala uğrasiyo cigniyo felan:)

Bu bebekte cok cesaretsizim niye boyle oldum anlamiyorum.brokokoliyi pek sevmiş demek ki beyefendi:))
Bu arada meyve suzgeci aldim sabah marketten,sevdi baya iki kere armut doldurdum icine hala uğrasiyo cigniyo felan:)
Ben çok sevdim o süzgeci ya kurtarıcı ben de eline veriyotum ama korkuyorum da valla bi taraftan zamanla aşarız heralde

Beurer LB 88 Hava Nemlendirici (Beyaz)
Bunu öneririm kuzum bende bundan alıcaktım. Annemler senelerdir kullanıyor hem sıcak hem soğuk üfleme özelliği var. Temizliğini vs yaptıktan sonra sıkıntısı olmuyor.

Ne güzel göstermiş bizim burdakiler onu ne yapıyorlar ne yapın diyorlar. 2-3 damla damlatın diyorlar Geçen bir video gördüm. Çocuk büyüktü biraz annesi gel oğlum deliği iyice kapatarak yapmamız lazım demişti burum temizlerken.. ay birde ucuna bir aparat oluyormuş şırınganın sivri yerini kapatan onlar çok güzel bulmak lazım.

Ben çok sevdim o süzgeci ya kurtarıcı ben de eline veriyotum ama korkuyorum da valla bi taraftan zamanla aşarız heralde
Sabah suzgece koydum,beyaz bi kapak varya araya konulan,onu unutmuşum.arkami donmustum bebise,bide baktim butun parçalar mama sandayesinin masasinda:)) onun disinda korkmadim,zaten o aralardan buyuk parca cikamaz

Ay ne güzel yaaa Kadere bak eşinin okulunda çalışıyorsun.. Biyolog um kuzum.. O ne deme sakın kız ahahahah
Evet bazen doktor takvimlerinde iyi yorum olup kötü çıkan var. Yorum yapanlar ya yüzeysel bakıyor ya da bilinçli yapılıyor. Onu da yaşayarak görüyoruz. İnşallah hem bütçeye dost hem de içine sinen iyi bir doktor bulursun. Arayan herkes bulsun ya bende bu konudan müzdaribim.

Yok kız ot kaynatıp suyuyla elini yüzünü yıkıyorsun çok meşhur bizim buralarda aynen şeftali vermedim daha onu deneyim bak

Aynen öyle kuzum hep düşünürüm bunu şükredelim yine hadi dediğimizde en azından öyle y da böyle gidebiliyoruz özele ama hali vakti hiç olmayıp devlet hast de saatlerce hasta hasta bekleyen çocuklar var
Maalesef Sağlık sistemi, ekonomi ve eğitim sistemi inşallah en yakın zamanda düzelir

Aradıklarında giydir 1-2 tane daha çok biz uyanınca ya da odadan odaya gezeceğinde giydiriyoruz. Soğuk oluyor bizim buralar doğal gaz vs başka faktörler olmayınca..

Reactions: Jou
Aaa hadi ya ben de izlediğim kadarında istemişler ama çocukları olmamış diye anlamıştım olay farklıymış demek
Aynen birkaç gün herkes öyle anladı. Ama dün her şey döküldü ortalığa Ama aslında ezel ilk canlı yayında ayrı yatıyorlar demişti. Müge de kızmıştı sen abinin yatak odasını anlatman ayıp diye..

Sabah suzgece koydum,beyaz bi kapak varya araya konulan,onu unutmuşum.arkami donmustum bebise,bide baktim butun parçalar mama sandayesinin masasinda:)) onun disinda korkmadim,zaten o aralardan buyuk parca cikamaz
Ayy ilk başta ben de unutmuştum onu çıkmaz bencede delikler ufak baya anca eze eze suyunu alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…