2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Olabilir kuzu 2 de uyandı yarım saat uğraştımnu yok uyumuyo eşimi kaldırdım mecbur onda ayakta duruyor bende durmuyor
Simdi yine uyandi
Yaa bak minik cadıya seçiyor bi de He kimde duracağını 🥹😅
Bnm ki de şimdi ayağımda . Az önce baktım hafif bi ateş var ense kısmında şurup verdim .

Olabilir kuzu 2 de uyandı yarım saat uğraştımnu yok uyumuyo eşimi kaldırdım mecbur onda ayakta duruyor bende durmuyor
Simdi yine uyandi
Nasıl bi döngünün içine düştük diye diye düşünmekten uyku gitti bende de 😂🤣
Eşim de akşam diyo ki annen gelmiyo bak halini bilmiyo mu bi gelse de sende dinlensen fln. Annem dedeme bakıyo dedim nasıl gelsin. Yaparken anneme mi sordun dedim 😂🙈🤣
Hem 4tane istion hem de hiç yorulmayayım istion dedim 😬😂
İstersen askim biraz annene götüreyim seni bir haftalığına fln diyo, hem değişiklik olur hem de dinlenirsin diyo. Hee yok öyle bizi savıp kendin dinlenecen dimi dedim 😂🤣😬

Ananeler net yelek giydirir, benimki giydiriyor 🤣
Annemde görüntülü arar der yelek giydirr daralıyo yelekle nasıl giydiriyeyim 15 tane yelek var anneannem ördüde ördü zaten kusuyo bide mahvolsun da istemiyorum kızima ceyizine saklamaya başladım hahaha😄 zamanında ne ben ederimm ne kimse dursun yeni yeni kendi çocuğuna giydirir

Kiz leylek gafini ben kaçırmışım
Rahmi bey bile sinirlendi affet bi hata yapmış dedi inst başta kocamla.sorunum.ypk diyordun parayı buldun kocayı unuttun diye fln yazmislar Mehmet bende üzüldüm
COcugumuz olmuyor olmuyor diyo 10 yıldır birlikte olmamis ki mugede diyor nasil cocuk olcak 😂 hey allahim neler neler daha .. mehmet abi insallah iyi insanlar karsilasir bundan sonra

Para söz konusu olunca herkes her an değişebiliyo kuzum insanlara o payı bırakmak lazım kim olursa olsun fazla güvenmemek en iyisi fikrimce. Ayy ben tam izleyemedim leylek gafı neydi merak ettim 😀
Haklisin canim para insani degistiriyor.. ya bu ilk cocugumuz olmuyor olmuyor dedi ya hep mugede diyoki nasil olcak leyleklermi getircek diyo 😂

Kafan niye yerinde deeeeelllll
Kız oğlan Bi ara çok kötüydü sürekli mızmız😒 tam biraz nefes aldım derken dün gece yine başladık. Saat başı kalktık😴😴😴kafa Bi milyon yine çok uykum var 😴😴😴😴
Ahahahah bizim burda meşhur peri yavşanı gerçekten de işe yarıyor hamileyken bende yaptım tiksinmem geçmişti 😂😂😂

Maşallah seninki iyi eziyormuş ahsen çözemedi olayı 😂😂
Nasıl bir şey kız taş mı ne o 😅
Şeftali atmışdjn dimi sende onu Bi dene bakim

kızlar bebeğinin eline kati şeyler biskuvi,meyve,pankek gibi yiyecekler verenler var mı? Varsa tepkileri nasil? Ilk cocukta erken başladigim icin ek gidaya olayi çozmuştu.oglum daha yeni yeni oğun tarzinda yiyecek.

kızlar bebeğinin eline kati şeyler biskuvi,meyve,pankek gibi yiyecekler verenler var mı? Varsa tepkileri nasil? Ilk cocukta erken başladigim icin ek gidaya olayi çozmuştu.oglum daha yeni yeni oğun tarzinda yiyecek.

Ben pankek verdim bir defa yarısını ağzına attı yemeye çalışıyor korktum vermedim bir daha 😳

Kız oğlan Bi ara çok kötüydü sürekli mızmız😒 tam biraz nefes aldım derken dün gece yine başladık. Saat başı kalktık😴😴😴kafa Bi milyon yine çok uykum var 😴😴😴😴

Nasıl bir şey kız taş mı ne o 😅
Şeftali atmışdjn dimi sende onu Bi dene bakim
Yaaa kuzumm birseyi var bellikiki uyuyamıyo 😔

Stok nasıl yapıyorsun kuzu ya en azından bi günlük stok yapsam rahat edecem.diger gün işte oluyorum sagarim
Yakın olması çok iyi avantaj canim ya
Akşam oğlum uyuyunca göğüslerimde süt doluyor zaten hissedince hemen sağıyorum atıyorum buzluğa canım olur da gelemezsem eve diye ya da 8de gitcem işe 12de gelene kadar süt içerse gerçi lahvaltıya başlarlar o zamana kadar ama

7 yıldır mı 10 yıldır mı ne evliler ama ev arkadaşı gibi.. Çocuk olmuyor diyordu kadın geldiklerinde.. Müge de hani tedavi vs gerekiyor sandı meğersem olay başkaymış. Onun için leylekler çocuk getirmiyor gibisinden bişi dedi 🙈
Aaa hadi ya 😂😂 ben de izlediğim kadarında istemişler ama çocukları olmamış diye anlamıştım olay farklıymış demek 😁

X