2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Maşallahhh hayırlı olsun

Reactions: Jou
Her GATA ya gittiğimde ayrı bir dünya ayrı bir hava alıyorum. Üni stajlarımı orda yaparken çok gururlanmıştım burda doğdum ben diye Hatta belki burca gittiğim doktorla aynı yerde bile bulunmuş olabilirim. Tüp bebekte de staj yapmıştım kdoğumcular yumurta toplamak için bulunduğum birime geliyorlardı
Bizim toplumda bazen sürü psikolojisi oluyor. Mesela burda instadan çok yayın yapan doktorlara rağbet daha fazla.. 2 özel hastane var birinde 4 kdoğum var onlar instada çok aktifler dolup taşıyor hastaları gece 1e kadar muayene sırası beklediğimi bilirim. Diğer özel hastanede ise 2 tane var. Bir tanesinin hastası çok fazla diğerinin orta seviye.. Hastası çok olan benim doğum doktorum. Öyle kendini gösterem birisi değil hep tavsiye üzeri hastaları memnun kalıyor. Hamileliğimi öğrenince açıkçası önceki doktora gitmedik diğer hastanedeki adı o zamanlar duyulmayanı seçtik şansımıza iyi çıktı kulakları çınlasın
Doktorun yorumlarına bakabilirsin kuzum hiç fikrin yoksa ben ilk başta googledaki yorumlarına bakıyorum varsa..

Arkadaşım özel sağlık sigortasından dolayı ödediği paranın büyük kısmını alıyor sanırım. Ama tabi şimdiki fiyatlar çok uçuk.. Biraz daha makul olsalar ne güzel olur. Bir kesim çocuklar şanslı iken parası yetmeyen ne yapsın

Vaaaay helal olsun

Dolaptan aldığım kanguru geldi eşim getirdi ooo çok iyi bedavaya aldım diye seviniyordum. Dur bi bakıyım bu çift yönlü mü dedim. Salak gibi almadan niye bakmadıysam kadın çift yönlü dedi diye aldım. Tabi tek yönlü çıktı bakalım iade edecem kabul edilirse sinir oldum kendime

Bebisde kocanın ayağında:)
Oğlumda öyle elma yicem çizgi film izlicem oyun oynicam
Derken 10 buçuğu buluyor

Haydeeee kadın bilmiyor mu çift mi tek mi oda saçma değil mi ya.. İnşallah iade kabul edilir

Kuzu sizin dişler yakındır bak . Biz de diş öncesi bi hastalandık fln. Sen kontrol et sabahları
Hatta akşam eşime dedim acaba bu sefer de üst ler mi geliyo diye. Kafada da bi sıcaklık var hafif çünkü

Olabilir kuzu 2 de uyandı yarım saat uğraştımnu yok uyumuyo eşimi kaldırdım mecbur onda ayakta duruyor bende durmuyor
Simdi yine uyandi

aynen canım emzirmeden önce açıyorum, emzirme bitince kapatıyorum. benimkinin emmesi yarım saat sürdüğü için
ya ben de sıcak üfleyen baktım şimdi ama bulamadım pek. senin önereceğin bi marka var mı? uykusunda ağladı bebişim yaa valla, sonra uyandı serum verdim. öyle katıla katıla ağladı ki, ilk defa ağladı böyle. parası vs önemli değil o yüzden

Doktora bugün sordum göstersin diye damlat dedi Bir ara deneyeceğim inşallah
Bn de bugün dr un kendine yaptırdım . Siz yapın bn iyice öğreneyim diye. Mesela bn şırıngayı burun deliğine iyice kapatmıyordum . O ince yerini iyice sokup muhtemelen hava almasın dah güzel basınç yapsın diye o şekilde verdi bn de artık öyle yapıom

Aynen kuzum bn de Google dan doktor takviminden özellikle yorumlara çok bakarım . Bu değiştirip yeni seçtiğim dr yorumları çok iyiydi aslinda ama ne bileyim birsürü test istedi bizden tamam belki önlem haklı ısını garantiye almak istiyo ama zorladı yanı bizi hatta bazılarını yaptıramadık fln. Gerçi illa bu hast de de yapın demedi. Sadece bn bütün verileri elimde görmek istiyorum dedi.
İste kendini satmak denir ya kuzum her meslek gibi doktorlukta da bu var. Yaptığın işi illa göstersen duyurcan. Sanki yayın yapanlar çok mükemmel dr gibi geliyo dimi insana
Kuzum senin meslek hemşirelik miydi . Maşallah stajın fln güzel yerde yapmışsın ya . İnsanoğlu iste dimi doğduğu yerde kim derdi ilerde staj yapacak diye
Ben de su an eşimin ortaokulu okuduğu okulda çalışıyorum

Aynen öyle kuzum hep düşünürüm bunu şükredelim yine hadi dediğimizde en azından öyle y da böyle gidebiliyoruz özele ama hali vakti hiç olmayıp devlet hast de saatlerce hasta hasta bekleyen çocuklar var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…