2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy ilk başta ben de unutmuştum onu çıkmaz bencede delikler ufak baya anca eze eze suyunu alır
Evet yirtilma felan olmazsa gayet güvenli.baya sevdi.seninki ögunlerde,corbalarda felan nasil canim? Kaşiga agzini iştahla aciyo mi, bizimki emme hareketini cok yapiyo hala.belki ek gidayi surekli hale getirmedigim icin bilmiyorum

Oyun oynamış kuzucum ben de ne aklılla bilmiyorum ilk başlarda porselen kahve altlığında veriyodum yesin diye, tabağı kaldırdı attı paramparçaa oldu tabi
Hahahahahahahahah aynı aynı versem tabağı eline atacaktı kırılcak gel topla sonra ama işin aslı yeni almak istediğimiz birşey olursa ver eline kırsın kocise deriz alırız yeni

Hımm o aparatı bilmiyorum kuzum bak ama sıkıntı olmuyo ya bence .
Ya iki üç Damla’yla olmaz bence ama bilemedim tabi yine de hanı belki sağlıklı zamanlarında o şekilde yapılabilir de hastayken o damla yetmez . Yanı bastın mi şırıngayı öbür taraftan akacak kuzum

Biyolog biliyorum kuzum ama çalışıyo musun yanı su an çalışma alani fln tam konuya hakim değilim . Evet ya bulalım içimize bi sinen dr Allah ım nolurrr . Çok amiinn

Özel sağlık sigortasına baktırdık 4 kişi daha uygun olur dediler sadece çocuklara düşünürdük 23 mus simdi sadece coxuklar için baktiriyoruz
Zaten her gitmemiz dünya para

Bende öyleyim bu gece 2 de tamamen açtı gözlerini memede durmadi 1 saat uras sonra 3.45 de tekrar basim catliyordu sabah hemen hap aldım aminnnn

Bende ole yapıyorum yaaaa

yaa özlüyorlar galiba evi dimi ya da belki bizi . Yatıyorlar ama eminim akıllarında daha bir sürü iş oluyo .

Ozluyorlar kuzum cok ilgide görmüyorlar aksam hulk ciz bana dedi kardeşini hemen hazırlım babana verim senle basbasa yapalım ne dersin dedim uf puf yaptı neyse hazırlarken gülüyordu güneş agucuk fln yaparken baktım koltukta zıplıyor kendini yere fln atıyor ya tek başına ilgi bağımlısı olarak büyüdüler eeee simdi ilgi dağıldı zor süreç aksam koca diyor yine en iyisi pespese diye
Ben ona pespese olsun demiştim oda hoc kabul etmemişti en az 3 yas diyordu pandemi şu bu oldu 5.5 yas lafıma geldi ama gec kaldı

Kiyamam ya vallahi yarım sene gitti güzel düşünelim kuzum
Benim eşimde soruyor anneni cagirsN kadın ananeme bakıyor bide ananem bırakmıyor nereye gidiyorsun çabuk gel
Annem burda yarım SAAT zor duruyor
Anneme şımarıklık yapmasın diyorum sonuç eve bi gidiyor fenalarda midesi bulanıyor yataklara düşüyor sne benim yanımda dur benle uyu benle kalk diyormuş
Sen hastasin çocuğa nasıl bakacaksın ki diyormuş annanem çocuktan beter ya
Kocada beni h sonu yarım gün fln birakiyor Kfa dinliyor ama çok nadir
Hatta bazen cocuk durmadi gel diyorum
Iki totom yer gördü ararsın tabi diyor

Geleceği düşünen hatun ya kızıma kimse bisi ormedi ya abisinin kuzenin yelekleri var
Annem oğluma 7 8 tane ormustu keşke kiz bebek olursa diye o zaman orseymis
Simdi gözleri sorunlu oremiyor bende int sipariş edicem bakiyorum
Bizim ev serin kuzu yelek giydiriyorum ev ayakkabi tarzı bisi aldkm ama olmadı tekrar bakfcam kalın çorapla bakcam
Ben en çok çoraplı kadife alt seviyorum 2 tane daha aldım çorap sürekli cikiyor

Reactions: Jou
Özel sağlık sigortasına baktırdık 4 kişi daha uygun olur dediler sadece çocuklara düşünürdük 23 mus simdi sadece coxuklar için baktiriyoruz
Zaten her gitmemiz dünya para
Canım biz tamamlayıcı yaptırıyoruz 2 senedir. Doğduğundan oğlanı da dahil ettik. Çocukta 1 ebeveyn olması şartı var, ben memnunum 15 tl ödüyoruz muayenede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…