2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy ilk başta ben de unutmuştum onu 😂 çıkmaz bencede delikler ufak baya anca eze eze suyunu alır
Evet yirtilma felan olmazsa gayet güvenli.baya sevdi.seninki ögunlerde,corbalarda felan nasil canim? Kaşiga agzini iştahla aciyo mi, bizimki emme hareketini cok yapiyo hala.belki ek gidayi surekli hale getirmedigim icin bilmiyorum

Minnokuma kıymalı pirinçli taze fasulye yaptım 😍
IMG_20221222_121138.jpg

Oyun oynamış kuzucum 😘 ben de ne aklılla bilmiyorum ilk başlarda porselen kahve altlığında veriyodum yesin diye, tabağı kaldırdı attı paramparçaa oldu tabi 😂
Hahahahahahahahah aynı aynı versem tabağı eline atacaktı kırılcak gel topla sonra😀😀😀😀😀 ama işin aslı yeni almak istediğimiz birşey olursa ver eline kırsın kocise deriz alırız yeni🤪

Ne güzel göstermiş bizim burdakiler onu ne yapıyorlar ne yapın diyorlar. 2-3 damla damlatın diyorlar 😕 Geçen bir video gördüm. Çocuk büyüktü biraz annesi gel oğlum deliği iyice kapatarak yapmamız lazım demişti burum temizlerken.. ay birde ucuna bir aparat oluyormuş şırınganın sivri yerini kapatan onlar çok güzel bulmak lazım.
Hımm o aparatı bilmiyorum kuzum bak ama sıkıntı olmuyo ya bence .
Ya iki üç Damla’yla olmaz bence ama bilemedim tabi yine de hanı belki sağlıklı zamanlarında o şekilde yapılabilir de hastayken o damla yetmez . Yanı bastın mi şırıngayı öbür taraftan akacak kuzum 😂

Ay ne güzel yaaa 😍 Kadere bak eşinin okulunda çalışıyorsun.. Biyolog um kuzum.. O ne deme sakın kız ahahahah 🤣
Evet bazen doktor takvimlerinde iyi yorum olup kötü çıkan var. Yorum yapanlar ya yüzeysel bakıyor ya da bilinçli yapılıyor. Onu da yaşayarak görüyoruz. İnşallah hem bütçeye dost hem de içine sinen iyi bir doktor bulursun. Arayan herkes bulsun ya bende bu konudan müzdaribim.
Biyolog biliyorum kuzum ama çalışıyo musun yanı su an çalışma alani fln tam konuya hakim değilim . Evet ya bulalım içimize bi sinen dr Allah ım nolurrr . Çok amiinn 🙃🙈🙏🏼

Arkadaşım özel sağlık sigortasından dolayı ödediği paranın büyük kısmını alıyor sanırım. Ama tabi şimdiki fiyatlar çok uçuk.. Biraz daha makul olsalar ne güzel olur. Bir kesim çocuklar şanslı iken parası yetmeyen ne yapsın 😔

Özel sağlık sigortasına baktırdık 4 kişi daha uygun olur dediler sadece çocuklara düşünürdük 23 mus simdi sadece coxuklar için baktiriyoruz
Zaten her gitmemiz dünya para

Benm kızım da en uzun geceye yakışır bir şekilde bu gece sık sık kalkıyor. Ne derdi var anlamadım🤷‍♀️ tam uyutup beşiğine koyuyorum ben de uyuyayım diyorum hoooop uyanıyor offf çok uykum var 🤦‍♀️ Allahım bebelere uyku ver özellikle gece uykusu litfennnnnnn🤲

Bende öyleyim bu gece 2 de tamamen açtı gözlerini memede durmadi 1 saat uras sonra 3.45 de tekrar basim catliyordu sabah hemen hap aldım 😞 aminnnn

aynen canım emzirmeden önce açıyorum, emzirme bitince kapatıyorum. benimkinin emmesi yarım saat sürdüğü için 😂
ya ben de sıcak üfleyen baktım şimdi ama bulamadım pek. senin önereceğin bi marka var mı? uykusunda ağladı bebişim yaa valla, sonra uyandı serum verdim. öyle katıla katıla ağladı ki, ilk defa ağladı böyle. parası vs önemli değil o yüzden 😔

Bende ole yapıyorum yaaaa 😞

🥺yaa özlüyorlar galiba evi dimi ya da belki bizi . Yatıyorlar ama eminim akıllarında daha bir sürü iş oluyo .

Ozluyorlar kuzum cok ilgide görmüyorlar aksam hulk ciz bana dedi kardeşini hemen hazırlım babana verim senle basbasa yapalım ne dersin dedim uf puf yaptı neyse hazırlarken gülüyordu güneş agucuk fln yaparken baktım koltukta zıplıyor kendini yere fln atıyor ya tek başına ilgi bağımlısı olarak büyüdüler eeee simdi ilgi dağıldı zor süreç aksam koca diyor yine en iyisi pespese diye
Ben ona pespese olsun demiştim oda hoc kabul etmemişti en az 3 yas diyordu pandemi şu bu oldu 5.5 yas 😀 lafıma geldi ama gec kaldı

Nasıl bi döngünün içine düştük diye diye düşünmekten uyku gitti bende de 😂🤣
Eşim de akşam diyo ki annen gelmiyo bak halini bilmiyo mu bi gelse de sende dinlensen fln. Annem dedeme bakıyo dedim nasıl gelsin. Yaparken anneme mi sordun dedim 😂🙈🤣
Hem 4tane istion hem de hiç yorulmayayım istion dedim 😬😂
İstersen askim biraz annene götüreyim seni bir haftalığına fln diyo, hem değişiklik olur hem de dinlenirsin diyo. Hee yok öyle bizi savıp kendin dinlenecen dimi dedim 😂🤣😬

Kiyamam ya vallahi yarım sene gitti güzel düşünelim kuzum
Benim eşimde soruyor anneni cagirsN kadın ananeme bakıyor bide ananem bırakmıyor nereye gidiyorsun çabuk gel
Annem burda yarım SAAT zor duruyor
Anneme şımarıklık yapmasın diyorum sonuç eve bi gidiyor fenalarda midesi bulanıyor yataklara düşüyor sne benim yanımda dur benle uyu benle kalk diyormuş
Sen hastasin çocuğa nasıl bakacaksın ki diyormuş annanem çocuktan beter ya
Kocada beni h sonu yarım gün fln birakiyor Kfa dinliyor ama çok nadir
Hatta bazen cocuk durmadi gel diyorum
Iki totom yer gördü ararsın tabi diyor 😂😂😂

Annemde görüntülü arar der yelek giydirr daralıyo yelekle nasıl giydiriyeyim 15 tane yelek var anneannem ördüde ördü zaten kusuyo bide mahvolsun da istemiyorum kızima ceyizine saklamaya başladım hahaha😄 zamanında ne ben ederimm ne kimse dursun yeni yeni kendi çocuğuna giydirir

Geleceği düşünen hatun ya kızıma kimse bisi ormedi ya abisinin kuzenin yelekleri var
Annem oğluma 7 8 tane ormustu keşke kiz bebek olursa diye o zaman orseymis
Simdi gözleri sorunlu oremiyor bende int sipariş edicem bakiyorum
Bizim ev serin kuzu yelek giydiriyorum ev ayakkabi tarzı bisi aldkm ama olmadı tekrar bakfcam kalın çorapla bakcam
Ben en çok çoraplı kadife alt seviyorum 2 tane daha aldım çorap sürekli cikiyor

• Beğen
Reactions: Jou
Özel sağlık sigortasına baktırdık 4 kişi daha uygun olur dediler sadece çocuklara düşünürdük 23 mus simdi sadece coxuklar için baktiriyoruz
Zaten her gitmemiz dünya para
Canım biz tamamlayıcı yaptırıyoruz 2 senedir. Doğduğundan oğlanı da dahil ettik. Çocukta 1 ebeveyn olması şartı var, ben memnunum 15 tl ödüyoruz muayenede

X