2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biberon almıyodu gün içinde oyuncak gibi eline verdim sık sık kuzum ondan sonra almaya başladı alıştı. Bi arkdaşımın kucağında öyle otururken uyudu birkaç kez ben de ona güvendim bakacak ablada da uyur belki diye. Benim okul çok yakın öğle arası gelip emziririrmm yine ne olur ne olmaz diye stok yapmaya başladım süt

Stok nasıl yapıyorsun kuzu ya en azından bi günlük stok yapsam rahat edecem.diger gün işte oluyorum sagarim
Yakın olması çok iyi avantaj canim ya

Ben GATA doğumluyum 😁 Yorumları iyiyse gidin kuzum ama bende burda kadın doğumcu ararken GATA mezunu diye gittim ama hiç memnun kalmadım hayal kırıklığına uğradım 😔
Vaaayy seni GATA liii 🙃 orda doğmak da ayrı bi havalı be.
Ya dr olayı iste tamamen beklentiye kalmış kuzum sen memnun kalmion bi başkası çok beğeniyo fln . Değişik isler ya konu bi de çocuk olunca daha zor guvenebilmek .
Walla bugün 9Eylul ünv çocuk hast gidince orası da bi mantıklı geldi fln bilemedim ya.

Arkadaş İzmirde Prof özel muayeneye gidiyor 2600 mü ne olmuş fiyatı şok geçirmelik 😶‍🌫️
Vardır kuzum geçen yıl bi ark ım 1700 e gidiyordu çünkü artmıştır tabi bu yıl.
Ticaret olmuş bi de ya resmen bnce. Bi de ünlü olmuş isimler var adamın adı çıkmış hiç bişe demese bile gidiliyor tercih ediliyo fln .
Ben ark ima sormadım hani indirim yapsın der gibi anlar diye kendimi o duruma düşürmedim ama onun da ücreti vardır yine bin küsur

Uyudular mi bebikler oğlan 10 buçukta yatti kiz da 9 da ama 4 kere geldik yanjna skmdi emzirdim bakalım
Oyy erken yatmışlar kuzum ya . Aslında ikisini de erken den yatırıp esle vakit ayırmak lazım da olmuyo.
Ablamız yarım saat önce yattı çok zoraki ama ya oyunu bitmiyo işleri bitmiyo çok oyalanıyor Onur yapayım bunu da yapayım derken 🙈ozluyo galiba odasını oyuncaklarını fln doyamiyo😅.
Bebis de uyudu az önce kuzum babasının ayağında 😂alırken beşiğe illa bi uyanıyo emişme faslımız oluyo

Ay yeter ki iyi olsunlar bende ole yemek yapamadım hiç sürekli mizmiz kucakta uyuyamıyor fln
Kuzu sizin dişler yakındır bak . Biz de diş öncesi bi hastalandık fln. Sen kontrol et sabahları 🥹
Hatta akşam eşime dedim acaba bu sefer de üst ler mi geliyo diye. Kafada da bi sıcaklık var hafif çünkü

Para söz konusu olunca herkes her an değişebiliyo kuzum insanlara o payı bırakmak lazım kim olursa olsun fazla güvenmemek en iyisi fikrimce. Ayy ben tam izleyemedim leylek gafı neydi merak ettim 😀
7 yıldır mı 10 yıldır mı ne evliler ama ev arkadaşı gibi.. Çocuk olmuyor diyordu kadın geldiklerinde.. Müge de hani tedavi vs gerekiyor sandı meğersem olay başkaymış. Onun için leylekler çocuk getirmiyor gibisinden bişi dedi 🙈

2600 e çocuğu büyütüp mü veriyormuş😂
Ahahaha nerdeeee 🤣 ama adam şıp diye buluyor buradakilerin bulamadığını 🤣 Olaya bak şimdi. 1,5-2 sene önce çocuğun yüzünde daha sonra vücudunda kırmızı benekler çıktı. Burda 2 tane özel doktora götürdü. Kızamık dedi bir sürü tahlil yaptırttılar temiz hepsi.. Gitgide artmayada başladı. Arkadaşım çıldırdı tabi gittiler hemen İzmir’e.. Doktor büyüteçle bakıp sizin evde böcek mi var böcek ısırığı bu demiş 🤣

X