2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Biberonu mu sevmiyormuş hey Allahm ya. Neyse içsin de varsın suluğunda içsin minnoş hanım
Valla öncede denedim sulukla içmemişti dün gece denedim şimdilik içiyor biberonu denemedim biraz kendini toplasın diye.

Seçenekler çok
Ya biberondan
Ya diş çıktı
Ya iştah şurubundan
Ya annem peri yavşanı ile yıkadı ondan
Ya da biz bi göbek adı koyacaktık hamile kalmadan önce bi türbe var oraya gitmiştik o ay da hamile kaldım o kişinin adını koymak gerekiyormuş onu da yeni koyduk

Diyorum bunlardan biri sebep

Benimkide alt komşuma bayılıyor keşke o baksa bufun aldı 40 dk durdu uykusu gelmese sesi çıkmazdı
Annemde mizmizlaniyor alışkın olmadığı için
Annemde sürekli geliyor ama fark oluyor
Biberon alıyor mu seninki kuzu
Ay bizimki bende meme babada ayakta uyuyor
Başkasında çığlık atar ama aliscaklar
Süt stok yapmam lazım simdisagim yapcam kiz uyudu ama çok emmedi

Kiyamam ya çok zor vallahi
Hasta oluncasa çok mizmiz oluyorlar dertlerinide anlatamiyorlar
Kuru oksuruktu kuzu aynen

Midem bulandi

Hayalleri var adamın star olacak
Valla o hikayede yanan mehmet oldu adamcagiza cok uzuldum cok saf biri insallah mutlu olur bundan sonra
Tuğba hasta evet zor bi süreç ama o adamcagiz elinden geleni yapmiş hastane hastane dolasmis 10 yıl birlikte olmak icin beklemis kadini terketmesi gerekmezdi paranin 2 katini aldi zaten hala para diyor bazen insanlara cok kiziyorum genelde bu tarz konularda asla karsi tarafa acimam ama tuğbada bisey var yıldızım almadi
Muge anlinin leylek gafı cok iyiydi yalniz

zararı olmaz sanki bi damlanın. evde vardı yarın yine kötüleşirse deneyim :) çok saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…