2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Onlar ne kız anaa ilk defa duyuyorum aman olsun açılsın iştahı da fark etmez
Kız benimki beceremiyor ya ben sıkıyorum çıkarıyorum
Ya aslında ucunu iyi eziyor ama sondaki kısım kalınca oraya ulaşmak biraz zor oluyor kapağı vida gibi olsaydı bebeler ezip yedikçe ittirirdik

Evet iste onun arayışı içindeyim
Eşime dedim bnm ark in esine gidelim diye çünkü çok iyi baya yorumlar fln zaten GATA mezunu fln. O da yaza doğru rahatlayınca gidelim dedi
Ben GATA doğumluyum Yorumları iyiyse gidin kuzum ama bende burda kadın doğumcu ararken GATA mezunu diye gittim ama hiç memnun kalmadım hayal kırıklığına uğradım

Ahahahah bizim burda meşhur peri yavşanı gerçekten de işe yarıyor hamileyken bende yaptım tiksinmem geçmişti

Maşallah seninki iyi eziyormuş ahsen çözemedi olayı

Kiz leylek gafini ben kaçırmışım
Rahmi bey bile sinirlendi affet bi hata yapmış dedi inst başta kocamla.sorunum.ypk diyordun parayı buldun kocayı unuttun diye fln yazmislar Mehmet bende üzüldüm

182 lira veriyorum valla baya ilgileniyor tahlil falan da bedava. Sizin oralarda var mı böyle bir uygulama bilmiyorum. Özel bizim 400 mü ne olmuş şok oldum
Gayet makul bir fiyat bu zamana göre.. Keşke burda da öyle bir şey olsa Prof ile görüşmüş olurduk daha deneyimli Özel muayene 400, özel hastane 210 TL olmuş burda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…