2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar ya biz dr umuz değiştirmiştik haftaya ikinci kez götürecem yeni dr . Özel hastaneye gidiyoruz . Ama niyeyse bana özel hast ler güven vermiyo ya sanki sırf para icin sürekli test tahlil istiyorlar gibime geliyo. Ark imin esi çocuk dr özel muayenehanesi var ama açıkçası su an da ona götürmek de bizi zorlayacak .
Sorun bende mi siz de böyle hissediyor musunuz ya

İlkinde kullanmadım şimdi de kullanıyorum kuzum ya

Kullanmıyorum yazacaktım pardon kuzum

Annelerede bebeklerle bir güncelleme gelse mesela bana böyle şeyleri yapma ve cesaret Geçenlerde Fransız doktorlar mı ne temizleme işlemi yaptıkları videoyu izledim tövbe Estağfirullah resmen çocuğu mahvetti

Bizim burda bi tane özel hastane var ve evet kesinlikle öyle hemen tahlil yaptırıyor doktor. Ben onun için tıp fakültesine gidiyorum ücretli olan kısmına doçente

Evet çoğu özel doktorları öyle ama bazı doktorlar çok daha düşünceli ailenin bütçesini bile düşünüyor. Önemli olan o doktorları bulmak.

Küçük küçük doğrayıp koyuyorum valla canım damakları kuvvetli ya eziyo baya son durumda içinde pek bi şey kalmıyo hatta

Net olsa keşke ya en azından bu aşı mevzusu önemli çünkü

Kızlar aşı konusunda da benm görüşüm şu yönde, zaten çocuğa bir sürü aşı vuruluyor maalesef, ha bir eksik ha bir fazla vurdururum diyorum ben ne yapayım

Annelerede bebeklerle bir güncelleme gelse mesela bana böyle şeyleri yapma ve cesaret Geçenlerde Fransız doktorlar mı ne temizleme işlemi yaptıkları videoyu izledim tövbe Estağfirullah resmen çocuğu mahvetti
Ama iste kuzum yapman gerekti mi yapılıyo.
Bn hasta olmadığı zamanlarda bile ara ara yapıyorum rahat nefes alsın diye özellikle gece yatmadan

Bizim burda bi tane özel hastane var ve evet kesinlikle öyle hemen tahlil yaptırıyor doktor. Ben onun için tıp fakültesine gidiyorum ücretli olan kısmına doçente
Ne kadar veriyorsun ücret kuzum. Ya bn de ilk dr ümüzü çok seviyorum ama uzak kalıyo ondan değiştirmiştik bu d bana pek samimi gelmedi ya ne bileyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…